WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Anal Jeller

Son zamanlarda oldukça fazla duyulan cinsel ilişki yöntemlerinden biri de bilindiği gibi anal ilişki olmaktadır. Günümüzde ters ilişki olarak da bilinen anla ilişki birçok kişi tarafından uygunsuz bir cinsel ilişki görülmektedir. Fakat özellikle genç nüfusta artan bir ilişki yöntemi olması ile kişiler artık bu gibi duyum ve söylemleri eskisi kadar yadırgamaz hale gelmiştir.

Anal ilişki normal bir cinsel ilişkiye göre çok daha zor ve acı vericidir. Bu acının ortadan kaldırılması içinde bir takım cinsel ürünlerin kullanımına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ürünler anal jelle olarak bilinmektedir. Anal jeller ilişkiye girilmeden önce anal bölgeye uygulanmakta ve böylelikle ilişkin yaşanması daha kolay hale gelmektedir. Anal jeller, anal bölgenin kaygan olmasını sağlayarak erkeğin cinsel uzvunu daha rahat şekilde giriş yapabilmesini gerçekleştirmektedir. Anal jel prezervatif kullanımına uygun olduğundan dolayı herhangi bir sorunun ortaya çıkma ihtimalini de önlemektedir.

olduklarını söylemektedir. Ters ilişki yöntemi ile haz alımını sadece erkekler yaşamamaktadır. Kadın bu durumda önce biraz acı çekmesine rağmen oldukça fazla zevk alabilmektedir. Anal bölge, vajinaya göre daha dar olduğundan dolayı cinsel birleşim esnasında kişiler oldukça fazla zorlanmaktadır. Hatta birçok kişi bu gibi ilişkilerde farklı ürünlerin kullanımını gerçekleştirerek bölgenin kayganlaşmasını sağlamaktadır. Ülkemizde ve birçok ülkede genellikle bu ilişki yöntemlerinde sabun, vazelin, krem ve yağ gibi ürünlerin kullanımı oldukça fazladır. Bu ürünler cinsel sağlık sorunlarının ortaya çıkmasında fazlasıyla etken bir rol oynamaktadır. Cinsel sağlığınız için yaşayacağınız ilişki türüne yönelik cinsel ürünleri mutlaka kullanmaya önem gösteriniz.

30 Ağu 2021 16:26

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.