WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Anlarsın Ya!

Her ne kadar isim olarak “anlarsın ya” dedirtse de ilk olarak anlamak pek mümkün olmamaktadır. Hatta kişilerin uzunca düşündürmekte nedir bu “anlarsın ya” diye sorgulatmaktadır. Pek çok kişinin tahmin etmekte zorlandığı hatta fikir yürütemediği anlarsın ya ürünü aslında bir cinsel sertleştirici üründür.

Cinsel Sertleştirici Anlarsın Ya Ürünü!

Ereksiyon sorunu yaşayan veya ilişki esnasında yeterince sertliği yaşamakta zorlanan kişiler bulunmaktadır. Bu kişiler için cinsellik zevk alımından çok adeta bir çile hale dönüşmektedir. Kişi partnerini tatmin etmek istemekte ve bu durum için kendinizi fazlasıyla zorlamaktadır. Başarısız bir sonuç alımında ise partneri gözünde etkisiz ve verimsiz bir izlenime sahip olmaktadır. Artık bu duruma bir dur demenin zamanı geldi diye düşünüyor iseniz piyasaya yeni çıkan sağlık bakanlığı onaylı Anlarsın Ya ürünü ile gerçekleştirebilirsiniz.

İlişki Keyfinizi Farklı Ürünlerle de Sürdürebilirsiniz!

Anlarsın ya, her ne kadar yeni bir ürün olsa da kullanıcılar tarafından oldukça başarılı sonuçların alınmasını sağladığı da belirtilmektedir. Özellikle zararsız ve yan etkisiz bir ürün olması kişilerin kullanımında tereddüt etmemelerini sağlamaktadır.

Eczanelerden alabileceğiniz bu ürünün fiyatı için henüz tam olarak bir şey söylemek mümkün olmamaktadır. Ayrıca eczanelerden bu gibi ürünlerin alımın da zorluk yaşayan kişiler için anlarsın ya tamamen kurtarıcı niteliğinde bir isme sahip olmaktadır.

Anlarsın ya kullanımı hakkında bilinmesi gerekenler ise;

İlişkiden yaklaşık 45 dakika önce kullanılmalıdır.
Kullanım esnasında yarı tok durumda olunmalıdır.
Alkol ile kullanımı gerçekleştirilmemelidir.
Su ve meyve suyu ile kullanımı mümkündür.
Gün içerisinde bir sefer kullanmanız önerilmektedir.
Kalp ve damar rahatsızlığı olan kişiler bu ürünün kullanımını doktorlarına danışarak gerçekleştirmelidir.

30 Ağu 2021 15:58

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.