WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Bayanların Cinsel Problemleri

Bayanların Cinsel Problemleri

Fizyolojik ve psikolojik nedenlerle meydana gelen cinsel sorunların tedavisinde, terapi, ilaç ve benzeri tedavi yöntemleri tercih edilmektedir. Evlilik hayatında, eşler arasında meydana gelen cinsel sorunlar, uzman hekimler tarafından çözüme kavuşturulmalıdır. Erkeklerde sıkça görülen ve tedavi edilmesi gereken, erken boşalma hastalığı ve ereksiyon hastalığı, eşinin cinsel isteksizliğine neden olabiliyor.

Kötü cinsel deneyimler, sorunlu geçen hamilelik dönemleri, çok zor gerçekleşen doğum vakaları, bayanların cinsel ilişkiden kaçmasına neden olmaktadır. Cinsel sorunların tedavisinde kullanılan terapi yöntemleri, psikolojik çözüm için kullanılmaktadır. Ooferektomi yani yumurtalık alımı tedavileri, rahim ağzı kanseri tedavileri, böbrek hastalıkları, depresyon hastalıkları, kalp ve damar hastalıkları, şeker ve tansiyon hastalıkları, cinsel sorunların oluşmasına neden olmaktadır.

Vijina kuruması ve vajinismus denilen, vijinanın kasılması rahatsızlıkları, cinsel sorunların temelini oluşturan rahatsızlıklardır. Eşler arası uyumsuzluk ve duygusallıktan uzak cinsel hayat, bayanlarda depresyona ve psikolojik rahatsızlıklara neden olabilmektedir. Bu rahatsızlıkların tedavisinde, bayan azdırıcı hap tedavileri ve uzman üroloji doktorlarının tedavi yöntemleri tercih edilmelidir. Bayanlar için, cinsel tedavide kullanılan yöntemler, uzmanların tavsiyesi ile kullanılmalıdır.

30 Ağu 2021 15:05

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.