WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Çin topu nedir?

Çin topu, erkeklik sorunu yaşayan, cinsel ilişki sırasında performansı artıran ve erkeğe cinsel açıdan güç veren bir üründür. Her erkeğin hayalinde olan cinsel hayat için erkekler her zaman güçlü olmayı ve kadını mutlu edebilmeyi ister. Bu açıdan tasarlanmış olan Çin topu erkeklere eşsiz bir cinsel performans sunmaktadır. Tamamen bitkilerden yapılmış doğal bir üründür. Hem çok çabuk etkisini gösterdiğinden hem de doğal olduğundan erkekler tarafından tercih edilmektedir.

Çin topu kullanımı nasıl olmalıdır?
 

Çin topunun kullanımı oldukça basittir. Katı macun şeklinde olup, cinsel birleşmeden yarım saat önce ağızda sakız gibi çiğnenerek herhangi bir
sulu gıda ile tüketilmelidir. ( Su, meyve suyu gibi.)
 

Etkileri nelerdir?

 

Ereksiyon gücünü artırır. İktidarsızlık sorununu giderir. Cinsel birleşme sayısının artmasına yardımcı olur. Erkeğin performansını olumlu yönde etkiler. Sperm sayısını artırarak erkeğe daha fazla öz güven verir. Cinsel ilişkiye karşı olan isteği artırır. Çin topu, inanılmaz performansı sayesinde kısa sürede cinsel anlamda yaşadığınız sorunlara yardımcı olacaktır. Sizi daha güçlü ve istekli hale getirecektir.

30 Ağu 2021 15:12

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.