WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Cinsel Masaj Yağların İçeriği

Cinsel anlamda zayıf olduğunun düşünülmesi durumunda başvurulan birçok yol bulunmaktadır. Kimyasal hapların dışında cinsel masaj yağlarının da oldukça faydalı olduğu söylenebilir. Doğal bir tedavi olarak kullanılan cinsel masaj yağları nelerdir diye baktığımızda birçok bitki söylenebilir. Bayanlar ve erkekler için farklı olan bu karışımların masaj yoluyla sürülmesi durumunda yüksek oranda başarılı olunmaktadır.

Cinsel Masaj Yağların İçeriği

Bayanlar için olan karışımda yasemin yağı, gül yağı, sandal ağacı yağı, zencefil, Hindistan cevizi yağı bulunmaktadır. Ayrıca susam yağı da ilave edilmektedir. Bu yağların bir kabın içinde karıştırılmasından sonra sürülmesi sağlanır. Oldukça yavaş ve dikkatli bir şekilde yapılan masaj sonrasında olumlu etkisi görülecektir. Bilhassa iç bacak, göğüs ve karın bölgelerine yapılan masajların daha çok etkili olduğu görülmektedir.


Erkek Cinsel Masaj Yağı  İçeriği


Erkekler için olan cinsel masaj yağları ise sedir ağacı yağı, sandal ağacı yağı, esansiyel yağı, zencefil yağı, gül yağı, vanilya yağı olarak sıralanmaktadır. Bu yağlarında karıştırılıp sürülmesi ile cinsel etkisi görülmektedir. Herhangi bir şekilde bu masajların da bir faydasının görülmesi durumunda ise libido ilaçlarının kullanılması da gerekebilir. 

06 Haz 2018 00:00

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.