WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Dapoksetin Levitra

Dapoksetin Levitra - Cinsel İlişkiyi Birkaçkez Uzatır: Dapoksetinli Levitra - genellikle Süper Vilitra olarak adlandırılan Levitra 20 mg ile Dapoksetin 60 mg'ın bir karışımı, ana kısımları damarları genişletir, küçük pelvisin dokularını etkiler, penis kaslarının sertliğini artırır, ereksiyonu daha gerçek hale getirir ve daha sert hale getirir. hızlı boşalmanın önündeki engel.

Dapoksetin Levitra Ürün Açıklaması

Dapoksetinli Levitra, Hintli üretici Centurion Laboratories'in yeni geliştirilmiş, oldukça etkili bir farmasötik ürünüdür. Farklı etkilere sahip iki temel bileşik içerir: Vardenafil 20 mg, stabil bir ereksiyonun sağlanmasına yardımcı olur, Dapoksetin 60 mg, cinsel ilişkiyi birkaç kez uzatır.

Dapoxetine ve Levitra bileşimindeki 60 mg Dapoxetine'in varlığı, çok erken boşalma sürecini devre dışı bırakır ve sevişme prosedürünün 3-4 kez uzatılmasına izin verirken, 20 mg Vardenafil, erkek cinsel organına güçlü bir kan akışı sağlar. cinsel uyarılma sırasında penisin "kalkmasına" neden olur. Ayrıca ereksiyon halinde penis başının hassasiyeti artar ve bu da orgazmın daha canlı olmasını sağlar.

Farmasötik ilacın büyük bir artısı, her yaştaki erkekler için etkinliğidir. Levitra Dapoxetine'in ürünün tüketimi sırasındaki yan etkileri çok azdır, ayrıca alkollü içeceklerle mükemmel uyum sağlar ve doğrudan yemeklerle birlikte yutulabilir.

Dapoxetine ile Levitra'nın Artıları:

- bir dizi farklı cinsel sorunu çözer;

- vücut tarafından oldukça hızlı bir asimilasyon - yaklaşık 30 dakika içinde;

- vücut üzerinde uzun süreli etki - yaklaşık on ila on iki saat;

- Yağlı ve baharatlı yiyeceklerin ve alkolün etkisiyle etkinlik azalmaz.

Güvenlik Bilgisi

Farmasötik Levitra'yı Dapoxetine ile doğrudan güneş ışığından korunan, serin, çocukların ve hayvanların ulaşamayacağı bir yerde saklayın. Optimum depolama sıcaklığı - 30 dereceye kadar. Tıbbi ürünün raf ömrü, ambalaj üzerinde belirtilen üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.

Dapoksetinli Levitra, sevişmeden 20-45 dakika önce hapın 1/2'si veya tamamı alınmalı ve bir bardak (200 mg) su ile yıkanmalıdır. Bir alımdan sonra yemek mümkündür. Olumsuz semptomların ortaya çıkma olasılığını azaltmak için günlük normu (1 tablet) aşmayın. Organizma, yaklaşık 24 saat içinde organizmadan önemli maddeleri atmaya başlar.

Yan etkiler

Alım kurallarına uyulduğunda pratikte olumsuz belirtiler ortaya çıkmaz. Doz aşımı ve sarhoşluk durumunda, ilacı alma kurallarının ihmal edilmesi, şakaklarda hafif bir baş dönmesi ve ağrıya, rinit, mide bulantısına ve gevşek dışkıya neden olabilir.

08 Oca 12:30

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.