WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Emla krem geciktirici olarak nasıl kullanılır?

Her erkeğin başına gelebilecek olaylardan biri de erken boşalma hadisesidir. Erken boşalma, cinsel yaşamda önemli bir sorundur. Hem erkeği hem de bayanı etkileyen erken boşalmayı emla krem geciktirici ile önleyebilirsiniz. Emla krem geciktirici, kolay kullanımı ile erken boşalmayı önlemektedir.,


Emla krem geciktirici olarak nasıl kullanılır?

Geciktirici krem, cinsel ilişki öncesi penise sürülerek yapılmaktadır. Penise sürülen geciktirici emla krem, uzun bir cinsel ilişki sunmaktadır. Hem erkeğin hem de bayanın belli bir zamanda ortak haz duyabileceği zaman ayarlayan emla geciktirici krem ile siz de tanışabilirsiniz. Emla krem kullanarak başka nesneler kullanmaktan kurtulabilirsiniz. İçerdiği geciktirici maddelerin özelliği ile uzun süre zevkler yaşayabilirsiniz. Cinsel ilişkide hem erkek hem de bayan için büyük sorun olan, zevkli dakikaların yaşanmasını engelleyen erken boşalma olayından siz de bu krem sayesinde kurtulabilirsiniz.
 
Emla krem geciktirici özelliği ile cildi tahriş etmez. Penise sürülen bu krem, hiç belli olmaz. Ne kokusu ne de başka bir özelliği rahatsızlık yaratmaz. Cinsel ilişki esnasında sadece geciktirici özelliği ile dikkat çekmektedir. 

06 Haz 2018 00:00

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.