WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalma Geciktirici Jel ile Kurtulun

Erkeklerin yarısından fazla diliminin erken boşaldığı bilimsel olarak kanıtlandı. Buna göre Türkiye nüfusunda etkin olarak yaşayan ve olgun kabul edilen erkeklerin nüfusunun 30 milyona yakın olduğu düşünüldüğünde bunun yarısından fazlasının ne denli vahim bir netice ortaya çıkardığı gözlenebilir.

Erken Boşalma Geciktirici Jel ile Kurtulun

Gerçekten de neredeyse her beş erkekten birisinde erken boşalma sorunlarının yaşandığı düşünülürse bunlara karşı etkili olabilecek tedavi yöntemlerinin de zaruret gerektiren durumlar arasında bulunacağı bilinmelidir. İşte bu gerçekten yola çıkarsak piyasada marka niteliği taşıyan Ok markasının geciktirici ve kayganlaştırıcı ikili etkiye sahip sprey kremlerinin özelliklerini bilmek gerekli olmaktadır. Ok Rötar adıyla yaygın olarak 13.99 TL üzerinden satılan bu ürünün etki alanı rahatlıkla anlaşılacaktır.

Kayganlaştırıcı Özelliği ile Daha Fazla Zevk Alın

Ok geciktirici jeller ayrıca kayganlaştırıcı özelliğine de sahip olduğundan daha haz verici cinsel birleşmelerin yaşanmasında etkin ok geciktirici jel özelliğini taşımaktadır. Taşıdığı tüm bu özellikleri bir arada düşünüldüklerinde söz konusu jel spreylerin direkt sperme temasıyla daha kuvvetli etkisinin gözlemlendiği de kullananlar tarafından belirtilen önemli yararlarındandır. Ayrıca tanındık marka olmasının da etkisiyle gönül rahatlığıyla kullanımı yaygınlaşmaktadır.

06 Haz 2018 00:00

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.