WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalma Sorunu Kamagra Jel İle Ortadan Kalkıyor

Orjinel kamagra jel gerçekten çok iyi çalışan, erektil işlevi geri yükleyen ve erken boşalma sorununu ortadan kaldıran yüksek kaliteli bir ilaçtır. Genel bilgi İlacın gerçek aktif maddesi Sildenafil'dir. Güçlü bir seçici sertleştirici jeldir. Penise kan akmasına niçin olur ve boşalma sürecini yavaşlatır. Bu ilacın iktidarsızlık ilk emareleri tedavi etmek, prostatit, prostat adenomu, kısırlık önlemek için tasarlanmıştır. Güçlü ve hızlı bir aksiyona sahip. Hazırlık aldıktan sonra sadece 15 dakika içinde pozitif etki hissedebilirsiniz. Artan cinsel enerji ve kas tonusu, erojen bölgelerin hassasiyeti ve daha güçlü ereksiyon ile kendini gösterir. Klinik denemeler, ilaç tedavisi altında averaj cinsel ilişki süresinin üç katına çıktığını göstermiştir. Hazırlık, orijinal Viagra'dan daha küçük bir kontrendikasyon listesine haizdir. İlacın etkisi hafif ve zararsızdır. İlaç, tablet şeklinde ve ek olarak jel şeklinde de temin edilebilir. 

Tabletlerden Tek Farkı Jel Formunda Olması

Son zamanlarda farmakolojik şirket Kamagra Oral Jelly markası altında jel şeklinde ilaç üretmeye başladı. Yeni ilaç aslında tabletlerden farklı değil. İnsan vücudu üzerinde aynı farmakolojik etkiye haizdir. Hem de hızlı emilim, hoş tat ve daha yüksek verimlilik benzer biçimde bir oldukça avantaja haizdir. Hareket mekanizması İlacı cinsel uyarılma varlığında aldıktan kamagra jel , düz kas gevşer ve kavernöz vücutta kan akışı artar. Bundan dolayı ilacın kullanımı cinsel uyarılma olmadan etkili değildir. Kan kafi oranda oksijen alır ve penisin kavernöz cisimlerini doldurur. Sonuç, güçlü ve uzun soluklu bir ereksiyondur. Preparatın aktif bileşeni PDE-5 enzimini bloke eder. Böylece, cinsel ilişki uzuyor. Ayrıca, ilacın yüksek kaliteli bir antimikrobik etkisi vardır. Sildenafil bulaşıcı ve bakteriyel patojenlerle savaşır ve cinsel organları iltihaplanmaya karşı korur. Kullanım endikasyonları Terapötik endikasyon, bir adamın zayıf ve kısa bir ereksiyon ve erken boşalma, libidoda bir düşüş ve düşük bir üreme fonksiyonunun düşük olduğu bir erektil fonksiyon bozukluğudur. 

Kamagra Tablet Cinsel Sorunları Çözüm Oluyor

Bu topoloji, en ağır vakalarda tam bir ereksiyon olmaması şeklinde kendini gösterir. Bu durum zamanında tedavi olmadan erkek iktidarsızlığa neden olabilir. Erektil disfonksiyonun genellikle orta yaş ile ilişkilendirildiği genel olarak kabul edilen bir görüş vardır. Ancak, bugün genç erkekler de düşük potansiyele haiz zorlu bir vakit geçiriyor. Sağlık kalitesi çeşitli faktörlerden etkilenir: cinsel organ hastalıkları; hormon bozuklukları; dengesiz beslenme; sedanter yaşam tarzı; sağlıksız alışkanlıklar; stres ve depresyon. Bu şeklinde durumlarda kamagra tablet dış ortamın negatif etkilerini azaltmaya ve tam bir iyileşme sağlamaya yardımcı olur. İlaç, semptomatik erken boşalma tedavisi için uygulanır. Bununla beraber, özel yaşam kalitesini çoğaltmak amacıyla, vakit vakit yönetim için de uygulanır. Kamagra'nın infertilite veya prostatit kompleksi tedavisinde ek olarak alınması önerilmektedir. 

İktidarsızlık Tedavisinde Kullanılan Kamagra 

Ürün iktidarsızlığın önlenmesi için kullanılabilir. İlaç almanın etkisi Kamagra'nın hareketi uygulamadan 15 dakika sonrasında adım atar. Erkekler, güçlü bir güç ve enerji dalgalanması, artan canlılık ve dayanıklılık, penis sinir uçlarının ve erojen bölgelerin hassasiyetinde artış hissederler. İlaç, pelvik organların kas dokusunun azalmasını uyarır, bu da ereksiyonun güçlendiğini hissetmeyi mümkün kılar. Kamagra'nın tesiri altında, bir kadın ve erkek arasındaki cinsel yakınlık üç kat daha uzun sürebilir. Aynı zamanda, hoş duygular da geliştirilmiştir. Bu çözümün çekicilik ve coşku yaratmadığını anlamak önemlidir. Olumlu bir sonuç sadece doğal stimülasyon ile elde edilebilir. Sildenafil, romantik duyguları artıran ve size seksten maksimum zevk alma fırsatı veren bir hormon olan oksitosin üretimini harekete geçirir. Aynı zamanda, ilaç kanda testosteron seviyesini yükseltir, bunun sonucunda hastanın genel olarak daha iyi hissetmesi sonucu, tüm organizmanın bağışıklık ve canlılığını arttırır.

Sildenafil Alerjisi Olanlar Dikkat! 

Kontrendikasyonlar Kamagra kullanımdan önce göz önünde bulundurulması ihtiyaç duyulan birkaç kontrendikasyona haizdir. Sildenafil'e alerjisi var ise ilaç alınmamalıdır. Bir maddeye meydana getirilen bireysel hoşgörüsüzlük ciddi komplikasyonları tetikleyebilir. Hazırlık, kardiyovasküler ve sinir sistemlerinin kronik hastalıkları, endokrin sistemdeki ciddi bozukluklar (diabetes mellitus), nephatoni ve hepatik bozukluklarda kontrendikedir. öteki kontrendikasyonlar: retinanın kalıtsal patolojileri, penis travması, iltihapları, yüksek tansiyon, cinsel aktivitenin kontrendike olduğu durumlar (kalp krizi, inme, karın boşluğunda bant ameliyatı). kamagra 100 mg tablet hanımlar, çocuklar, reşit olmayan çocuklar ve 70 yaşından büyük hastalar tarafınca alınamaz. Erkekler sık ​​kanama ve epilepsi geçiriyorlarsa dikkatli kullanın. İlaç alkolle uyumlu değildir. Erkekler ilaç tedavisi süresince alkol kullanmayı bırakmalıdır. 

Alkol İle Birlikte Kullanımı

Alkol, tıbbi bileşenlerin kandaki emilimini yavaşlatır, ilaçların etkinliğini ve biyolojik olarak aktif katkı maddelerini azaltır. Kamagra'nın alkol ile kombinasyonu, plazmadaki Sildenafil konsantrasyonunu arttırır. Ağır advers reaksiyonlara neden olabilir. Kamagra'yı alkolle beraber alırken, organizmanın negatif tesirleri, ciddi zehirlenmesi ve zehirlenmesi olasılığı çok yüksektir. Yağlı yiyecekler de Kamagra'nın etkinliğini negatif yönde etkisinde bırakır. Yağlar, tıbbi bileşenlerin midenin duvarlarından kana hızlı ve yüksek düzeyde emilimini engeller, bunun sonucunda ilacın etkisi daha sonrasında adım atar ve beklenen sonucu vermez. Kamagra'nın etkinliği, yağ içinde ne olduğu% 30'u geçmeyen yiyeceklerden etkilenmez. Bu, hem bitkisel aynı zamanda hayvansal yağlar için geçerlidir. Verimliliği çoğaltmak için ilaç tedavisi görürken, uzmanlar gmeşhurk rejimlere lif bakımından daha çok meyve ve sebze eklemeyi, bol su içmeyi, azca yağlı et ve balık çeşitlerini seçmenin yanı sıra bir çok faydalı ürünü tercih etmeyi öneriyorlar. 

Kamagra Hangi İlaçlarla Birleştirilmez

Kamagra, aşağıdakileri içeren ilaçlar ile birleştirilmez: diğer inhibitör tipleri; herhangi bir nitrat grubu; azot bağışçıları. Kamagra, HIV tedavisi alırken ve ayrıca antidepresanlar ve amfetaminler alırken kontrendikedir. Kamagra ile başlamadan önce gastrointestinal sistem hastalıkları, solunum organları ve kan-vasküler sistem varlığında tıbbi yardım almanız gerekir. Kamagra birçok vitamin-mineral kompleksi, biyolojik katkı maddesi ve spor beslenme ürünleri ile etkileşime girer. İlacın toksikolojik özellikleri İlaç yalnız hemen hemen toksik olmayan bir madde ihtiva eder. Teratojenik ve embriyotoksik etkileri yoktur, immünotoksik ve hassaslaştırıcı etkileri yoktur. 

Kamagra Jel Hangi Formda Üretiliyor

Üretim ve paketleme şekli Kamagra, polivinilklorür içinde paketlenmiş yuvarlak elmas şeklindeki tabletler şeklinde bulunur İlaç, jel şeklinde üretilebilir. Bu formdaki ilaç, Kamagra Oral Jelly ticari adı altında temin edilebilir. Kişisel tercihlerinize bağlı olarak vanilya, ananas, muz, portakal, üzüm, karamel yada çilek tadıyla jel satın alabilirsiniz. ürünün bu şekli pazarda çok popüler. Kamagra Oral Jelly'in temel avantajı, maddenin hızlı emilimidir. Emilim, alımdan derhal sonra, direkt ağız boşluğunda başlar ve hiçbir şekilde mide mukozasını tahriş etmez. Kamagra Oral Jelly hazırlığı, her biri çok farklı ve bireysel olmasına rağmen, çoğunlukla pozitif yönde eleştiriler aldı. Aynı zamanda, ezici çoğunluk, etkinliğini, hızlı eylem başlangıcını ve yüksek giriş rahatlığını kabul ediyor. 

Kamagra Doz

Doz ve Yönetim İlaç ağızdan alınır - hapı yutun ve az miktarda suyla sudan geçirin. Aç karnına alındığında, etki daha da hızlı bir şekilde gözlenir. İlaç cinsel aktiviteden ortalama 1 saat önce alınmalıdır. Çoğu hasta için önerilen doz 50 mg'dır. Etkililik ve tolere edilebilirlik dikkate alındığında, maksimum tek doz 100 mg'a kadar arttırılabilir veya 25 mg'a kadar düşürülebilir. Kamagra Oral Jelly dozu normalde 100 mg aktif madde içeren yarı dolu yada bir dolu poşettir. Bu formdaki preparat ne olursa olsun su ile yıkanmamalıdır. Aksiyon, Kamagra Oral Jelly'i aldıktan 10 ila 15 dakika sonra adım atar. İlaç günde bir kereden daha sık alınmalıdır. İlacın dozajında ​​herhangi bir değişiklik yalnız aile doktorunun tavsiyesi üzerine yapılmalıdır. Yan etkiler Kamagra doz aşımı durumunda yada bireysel hoşgörüsüzlük varlığında yan etkilere niçin olur. 

İlacın olumsuz emareleri içinde, aşağıdakiler en sık hastalarda görülür: 

Baş ağrısı ve baş dönmesi; geçici görme bozukluğu ve artmış ışığa duyarlılık; artan kan basıncı; taşikardi; burun kanaması; vücut ısısında artış; bel bölgesinde ağrı; burun tıkanıklığı; rinit; titreme. Aşırı doz Yan etkilerden kaçınmak için, dozu dikkatlice düşünmelisiniz. Günlük maksimum sildenafil dozu 100 miligramdır. İlacın bu miktarı 45 yaşın altındaki sağlıklı erkekler tarafınca alınabilir. Daha yaşlı kuşak hastalar, sildenafil miktarını minimum iki kere azaltmalıdır. Doz aşımı durumunda, hastanın güçlü bir şekilde artan yan tesirleri olabilir. Zehirlenme ve zehirlenme semptomlarını dışlamayın. Bir hasta ilacı kullandıktan iki-üç saat sonra bile daha iyi hissetmiyorsa, acilen tıbbi yardım almak için hastaneye gitmelidir. İlacın araç kullanma becerisini nasıl etkilediği İlacın yan etkilerini göz önünde bulundurarak, araç sürerken yada tehlikeli olabilecek öteki mekanizmaları kullanırken dikkatli olunmalıdır.

Daha detaylı bilgiler için online eczane satış sayfamızı lütfen ziyaret ediniz.

29 Tem 2022 14:09

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.