WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Eros Geciktirici Krem

Erken boşalma sorunu yaşıyor ve bu problemden nasıl kurtulacağınızı düşünüyorsanız eğer eros geciktirici krem kullanımını ile yaşanılan sıkıntıyı ortadan kaldırabilirsiniz. Sağlıklı bir ilişkinin gerçekleşmesi için yaşadığınız sorunların önlenmesi gerekmektedir. Özellikle cinsel hayatta erkeklerin göstermiş olduğu performans göz önünde bulundurulduğunda daha etkili olmaları gerekmektedir. Bunun için erkekler ilişkini önemi için cinsel sağlık ürünlerinin kullanımı ile cinsel hayatlarına gereken desteği sağlamalıdır.

Erken boşalma, ilişkini gidişatını olumsuz etkilediği gibi, kişinin de psikolojisini oldukça kötü etkilemektedir. Erkek yaşamış olduğu sorundan dolayı kendine olan güvenini kaybetmektedir. Bu gibi sorunların kişinin üzerinde neden olduğu psikolojik durum ister istemez kişiyi tamamen cinsel hayattan soğutabilmektedir. Sağlıklı bir beraberliğin en güzel yolu, kuşkusuz kişilerin ne istediklerini bilmelerinden geçmektedir. Cinsel hayatınızda mümkün olduğunca beklentilerini çok fazla yüksek tutmamaya dikkat ediniz. Aksi takdirde beklentilerin aşağıdan gerçekleşen cinsel ilişkiden hiçbir şekilde zevk alımını gerçekleştiremezsiniz.

Erken boşalma, genellikle psikolojik sebeplere bağlı olarak yaşanabildiği gibi, ilaç kullanımı, penis yapısı, özgüven eksikliği, beklentilerin yüksek olması, cinsel korkular, ilişkiye odaklanamama vb. gibi sebeplerden dolayı da yaşanabilmektedir. Tüm sebeplerin cinsel hayatınıza engel olmasını istemiyor iseniz sizde eros geciktirici krem kullanınız.

Eros geciktirici krem, penis baş kısmı ve kök kısmından itibaren penisin çevresine yedirilerek sürülür ve 30 dakika sonra cinsel ilişki gerçekleştirilir. Eros geciktirici krem tamamen zararsız olmakta ve hiçbir şekilde yan etki göstermemektedir.

30 Ağu 2021 16:47

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.