WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Extra Super Avana

Extra Super Avana Erkekler İçin Penis Sertleştirici İlaç

Extra Super Avana, erkeklerde erektil disfonksiyonu tedavi etmeyi amaçlayan ilaçtır. Avanafil ve Dapoxetine'in bir kombinasyonu. Ereksiyon, kas gevşemesinin ve erkek cinsel organlarına artan kan akışının sonucudur. Güçlü basınç, 8 saate kadar sürebilen güçlü ereksiyona neden olur. Erkekler de erken boşalmayı önlemek için ilacı alırlar. Viagra analoglarından biridir. Fark ana bileşenlerindedir. Bu sayede hasta bir aktif bileşeni diğeriyle değiştirerek alerjiden kaçınma fırsatına sahip olur.

Extra Super Avana, erkeklerde erektil disfonksiyonun giderilmesini amaçlayan güçlü etkili bir ilaçtır. Başlıca etkisi ereksiyonun uzatılması ve sürdürülmesinde yatmaktadır. Ayrıca hap erken boşalmayı da engeller. İlaç, erkek hastalarda cinsel kontrol hissini etkili bir şekilde artırıyor ve aynı zamanda orgazm memnuniyetini de artırıyor.

Haplar, 200 mg Avanafil ile 60 mg Dapoxetine'den oluşur. Bu iki bileşenli ilaç, daha hızlı bir etki başlangıcıyla karakterize edilir ve uygulamadan 15 dakika sonra yürürlüğe girer.

Avanafil, etkisini spesifik bir fosfodiesteraz tip-5'in inhibisyonu yoluyla sağlar. Bu enzim, penisin korpus kavernozumunun uygun bir erektil kan basıncını korumasını engelleyen ana engelleyicidir. Super Avana bu maddeyi etkisiz hale getirdiği için hastalar yeterli ereksiyonu sürdürme yeteneklerini yeniden kazanırlar.

Dapoksetin etkisini intersinaptik serotonin taşıyıcısının aktivitesini azaltarak sağlar. Sonuç olarak, presinaptik ve postsinaptik serotonin reseptörleri, nöromediatörden daha fazla molekülü almaya başlar ve ED hastasının duyularını daha iyi kontrol etmesini sağlar. Bu sayede erken boşalma sıklığı ya sıfırlanır ya da önemsiz bir düzeye indirilir.

Kullanım talimatları

Bu ilacı almadan önce sağlık danışmanınızı ziyaret edin.

Extra Super Avana'nın normal dozu, amaçlanan cinsel aktiviteden 15-20 dakika önce bir tablettir. Çare, tüketilen gıdadan bağımsız olarak etkisini sağlar.

İlaç maksimum etkinliğine yaklaşık olarak ulaşır. 20 dakika. Bununla birlikte, Ekstra Süper Avana'nın uyarıcı etkisine karşı bireysel tepki, duruma göre biraz farklılık gösterir. Beklenen süre 8 saate kadar ulaşır.

Güvenlik Bilgisi

Bu ilaç yalnızca 18 yaşından büyük erkeklerde kullanım alanı bulur.

Extra Super Avana ile tedavinizden önce, ilaca karşı olası tehlikeli bir yanıt riskini bulmayı amaçlayan laboratuvar testleri yapılmalıdır.

Bu farmasötik ürünle aşırı alkol almaktan kaçının çünkü özellikle duyarlı kişilerde baş ağrısına, baş dönmesine, kalp atış hızının artmasına ve kan basıncının düşmesine neden olabilir.

Greyfurt bazlı gıdalar bu ilaçla etkileşim riski taşır ve etkisini kontrolsüz bir şekilde güçlendirir.
Bu ilacı diğer benzer ürünlerle birleştirmeyin.
Karaciğer fonksiyon bozukluğu olan ED hastaları bu ilaçla tedaviye tabi tutulamaz.
Geçmişte ve mevcut kalp sorunları olan ve kalp pili taşıyıcısı olan hastalara bu ED tedavisi reçete edilmemelidir.
SSRI ilaçları ile antidepresan tedavisi gören kişiler, doktor ziyareti sırasında ilaca uyumluluklarını tartışmalıdır.

Yan etkiler

Süper Avana aşağıdaki yan reaksiyonlarla ilişkilidir:

Alerjik belirtiler (kaşıntı hissi, rahat nefes alamama, yüzün veya bazı kısımlarının şişmesi). Yukarıdakilerden herhangi birini yaşamanız durumunda, durumunuzu en kısa zamanda bir doktora bildirin.

Diğer potansiyel olarak tehlikeli etkiler şunlardır:

Görme bozuklukları veya ani görme kaybı;
Geçici işitme sorunu;
Telaffuz edilen kalp atışları;
Uzuvlarda sıcaklık hissi;
Baş dönmesi hissi.
Ereksiyonunuz ağrı veriyorsa ve 4 saatten fazla sürüyorsa derhal doktorunuzla iletişime geçin. Bu durum priapizm olarak bilinir ve bazen erektil dokuda kalıcı deformasyonlara neden olur.

06 Oca 15:03

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.