WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Feromon İçeren Parfümler

Karşı cinsi etkileme amaçlı olarak kullanılan feromon içeren parfümler, hem erkeklerin hem bayanların yoğun ilgi gösterdiği cinsel sağlık ürünleri arasındadır. İçeriğinde bulunan feromon sayesinde karşı cinsin cinsel hormonlarını harekete geçirmesine yardımcı olan bu parfümler, herhangi bir kimyasal içermediği için yan etki yapmamaktadır.

Feromon, cinsel hormonları tetikleyen bir madde olduğu için parfümler karşı tarafı cinsel açıdan etkilemek amacı ile kullanılmakta ve parfümün etkisi de fazlasıyla görülmektedir. Dünya çapında çeşitli markalarca satışı yapılan feromon içeren parfümler, birçok filme konu olmuş bir üründür. Eczane ve online sitelerden kolaylıkla temin edilebilen ve uygun rakamlara satışı yapılan bu parfümler, kullanıcıları tarafından kullanmayanlara tavsiye edilmektedir.

Kimyasal içermemesi, etkisinin beklenileni karşılaması gibi sebepler kullanımını yaygınlaştırmaya çok yardımcı olmuştur. Hem erkeklerin hem bayanların kullanabileceği feromon içeren parfümler, Yes, Aleron, Dr Genics, Invite, Venux, Espenica, Ferolle gibi markalar tarafından erkekler için ayrı bayanlar için ayrı olarak üretilmektedir. Aşk parfümü olarak ta adlandırılabilen bu parfümler feromon içeriği sayesinde karşı cinsi rahatça etkileyebilmenize yardımcı olmaktadır.

30 Ağu 2021 15:44

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.