WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Forzest 20 mg Tablet

Forzest, en iyi erektil disfonksiyon ilaçlarından biridir. Sildenafil Sitrat, Tadalafil, Vardenafil, Avanafil, Dapoksetin ve diğer aktif bileşenler sert ve stabil bir ereksiyona neden olur. Forzest, kan damarlarını gevşeten 20 mg Tadalafil içerir. Bu sayede kan kolayca cinsel organlara akabilir ve penisin dikleşmesi için yeterli baskıya neden olabilir. İlaç ayrıca pulmoner hipertansiyon ve diyabet gibi diğer hastalıkların tedavisinde de kullanılabilir.

Forzest Ürün Açıklaması

Forzest, erektil disfonksiyon vakalarında terapötik uygulama için yaratılmıştır. Erkekler, penisleri yeterince kan alamadığında ve penetrasyon için yeterince sertleşemediğinde bu durumdan muzdariptir. Bu ilaç özellikle cinsel heyecana karşı zayıf ereksiyon tepkisi ve ereksiyon durumunu sürdürememe sorununu çözer.

İlaç pelvik bölgedeki dolaşımı güçlendiriyor ve ED durumunu tamamen iyileştirip erkeği tatmin edici bir cinsel şekle ve gelişmiş bir erkekliğe kavuşturuyor. İlaç afrodizyak etkisi sağlamadığı için erkek hastanın yine de uygun cinsel uyarılmaya ihtiyacı vardır.

Kullanım için talimatlar

Forzest ağızdan alınan tabletler halinde gelir. Tek bir tableti yaklaşık olarak yönetin. planladığınız seksten bir saat önce. Eylemin başlangıcını yaklaşık 30 dakika içinde hissetmelisiniz, ardından iyileşme 36 tam saate kadar devam edecektir.

İlaç, yeterli uyarılma eşliğinde sağlıklı bir ereksiyon sürdürmenizi sağlar. Forzest'in yağ açısından zengin bir yemekle birlikte uygulanması, ilacın harekete geçmesi için gereken gecikmeyi uzatır.

Bu ilaç, kesinlikle programa göre alınması gereken bir ilaç kategorisine ait değildir. Bir dozu kaçırma riskini göz ardı edebilirsiniz; hatırladığınız anda bunu başka bir uygun dozla telafi etmeniz yeterlidir. Alınan ilaç miktarını iki katına çıkarmayın veya hiçbir şekilde artırmayın.

Güvenlik Bilgisi

Çok nadir durumlarda, PDE5 inhibitörlerini kullanan erkek hastalar, görmede ani bir azalma veya ani körlükten şikayetçiydi. Bunun gibi olumsuz olayların doğrudan acil servis ilaçlarıyla mı, diyabet veya yüksek tansiyon gibi diğer bazı önemli faktörlerle mi yoksa yukarıdakilerin her ikisiyle mi ilişkili olduğunu belirlemek için yeterli çalışma yapılmamıştır. Acil servis tedavinizle bağlantılı olarak gözlerinizde sorun yaşıyorsanız, mevcut acil servis tedavinizi sonlandırın ve bir hekime olan ziyaretinizi ertelemeyin.

PDE5'i inhibe eden farmasötiklerin kullanıcıları arasında belirgin işitme sorunları da çok nadir olarak görülmektedir. İnsidansı 100.000'de 10 olan, çoğunlukla yaşlı hastalarda kulak çınlaması ve buna eşlik eden baş dönmesi rapor edilmiştir. Beklenmedik yan reaksiyonları önlemek için, birinci basamak doktorunuza kalp/karaciğer/böbrek rahatsızlıklarınızın geçmişi hakkında bilgi vermenin yanı sıra vitamin hapları da dahil olmak üzere bitkisel katkı maddeleri veya reçetesiz satılan ilaçlar hakkında bilgi verin.

Yan etkiler

Forzest'in en yaygın yan etkileri yakl. Hastaların %2'sinde baş ağrısı, mide asidi, omurga ağrısı, miyonöralji, burun tıkanıklığı, yüzde kızarma ve uzuvlarda karıncalanma görülür. İnsanların belirli bir yüzdesinde hazımsızlık veya burun akıntısı da görülür. Bu olumsuz etkiler genellikle birkaç saat içinde ortadan kaybolur. Omurga ağrısı ve kas ağrıları genellikle bu ilacın uygulanmasından sonraki 12-24 saat içinde görülür.

Özellikle sinir bozucu veya bitmek bilmeyen yan reaksiyonlarınız varsa sağlık uzmanınıza başvurun. Bunlar arasında renk görüşündeki değişiklikler ve nesnelerin mavi tonlarında görülmesi veya mavi ile yeşili ayırt etmede zorluk yer alır.

Yaygın olmayan ve ekstra ağrılı yan etkiler arasında aşırı sert ve kalıcı ereksiyon (priapizm) yer alır. Forzest'e uygulanan ve canınızı acıtan veya 4 saatten fazla süren herhangi bir ereksiyon tepkisi, acilen bir tıp uzmanı tarafından tedavi edilmelidir. Tedavi edilmeyen priapizm, penis dokularında derin yapısal hasara yol açarak kalıcı cinsel yetersizlik ile sonuçlanabilir.

Ürünün broşüründe ilaç özelliklerinin tam listesini arayın.

08 Oca 14:26

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.