WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Hap Satan Eczaneler ve Fiyatları

Geciktirici hap kullanımı ile erken boşalma sorunu ortadan kalkmakta ve ilişkinizi daha uzun süreli yaşayabilmektesiniz. Erken boşalma sorunu erkekler için oldukça sıkıntılı bir süreçtir. Çoğu erkek bu durumu kabullenmekte zorluk çekmekte ve kendisinde bir sorun olmadığını düşünmektedir. Özellikle genç yaştaki birçok kişi geciktirici gibi ürünlerin kullanımını gerçekleştirerek bu probleminin olduğunu kabullenmek istemiyordur.

Geciktirici hap kullanımı sadece yaşanılan sorunların giderilmesi için kullanılan bir ürün olmamaktadır. Cinsel ilişki sürenizi uzatmak ve ilişkinizden daha çok zevk alımını sağlamak içinde bu ürünlerin kullanımını gerçekleştirebilmektesiniz. Sağlıklı bir cinsel aktivite için sizlerde yaşadığınız sorunun önlenmesini sağlayacak cinsel ürünlerin kullanımını mutlaka gerçekleştirmeye önem gösteriniz.

Geciktirici hap kullanımı cinsel ilişkiden 1 saat önce gerçekleştirilmelidir. Böylelikle kullandığınız ürünün etkisini daha iyi hissetmeniz sağlanacaktır. Üst düzey bir verim için ürünün kullanımı sırasında yarı tok durumda olmaya önem gösteriniz ayrıca alkol ve asitli içecekler ile beraber kullanmamaya dikkat ediniz.

Bu ürünlerin etkisi orgazm sürenizi 15 - 20 dakika daha uzatmaktadır. Erken boşalma sorunu her ne kadar psikolojik bir sorun olarak görülse de kişi her türlü soruna karşı mutlaka önceden önlemini almalıdır.

Sizlerde erken boşalma sorunu yaşıyor ve geciktirici hap olarak ne kullanacağınızı bilmiyorsanız eğer, big man, bolt, k.l.g ve porcodile ürünlerinin kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.

30 Ağu 2021 16:04

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.