WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Kremler

Erkeklerin cinsel yaşamlarındaki en büyük cinsel sorunlarından biri erken boşalmadır. Erken boşalma tedavisi için erkekler geciktirici çeşitli ürünler kullanmaktadır. Erkeklerin erken boşalma için kullandığı geciktirici ürünler farklı formlarda üretilmektedir. Hap, jel ve krem olarak 3 farklı formda satışı yapılmaktadır. Erkekler için kullanımı kolay olan geciktirici kremler, kullanıldığı andan itibaren kısa sürede etki gösterebilmektedir.

Erken boşalma günümüzde erkeklerin en büyük problemi haline gelmektedir. Bu problemin çözümü için geciktirici kremler kullanılmaktadır. Proloonging, Rhino, Retard, Porcodile markaları en çok satan ve erkekler tarafından en çok kullanılan geciktirici krem markalarıdır.

Cinsel birlikteliklerinde erken boşalma sorunu yaşayan hap ve jel kullanamayan erkeklerin tercih ettikleri geciktirici kremlerin, eczane ve çeşitli online satış sitelerinden temin edilebilmektedir. Geciktirici kremler, erkeğin orgazm süresini geciktirerek ilişki süresinin uzamasına, hem erkeğin cinsel ilişkiden zevk almasını hem de partnerine aynı hazzı yaşatmasını sağlamaktadır. Geciktirici kremler, erkeklerin yaşadıkları erken boşalma problemini ortadan kaldırmakta ve erkeklerin gönül rahatlığı ile cinsel birliktelik yaşamasına imkan tanımaktadır.

30 Ağu 2021 15:46

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.