WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Sprey Nedir ve Etkileri Nasıl Belli Olur

Erken boşalma sorunu olan ya da daha uzun süreli performan isteği taşıyan kişiler tarafından tercih edilen bir çok cinsel sağlık ürünü var. Fakat bu ürünler lokal uygulamalara olanak tanıyan Geciktirici sprey, jel ve benzeri nitelikte ürünler pratik oluşları ve oral yoldan alınmayışları nedeni ile daha çok tercih ediliyor. Peki geciktirici sprey kullanımının bu kadar yoğun olmasının sebebi ne? Bu ürünler nasıl etki ediyor. Vücutta yarattığı tepkimeler neler?

Uzun Süre Etkili Geciktirici Spreyler

Geciktirici sprey ve benzeri ürünler sağladıkları local etki ile penisi oluşturan dokularda daha fazla kanın toplanmasına ve muhafaza edilmesine olanak tanırlar. Bu sayede edinilen uzun süreli sertlik nedeni ile performans artar seks süresi uzar. Üstelik bu spreylerin etkisi sadece ereksiyon üzerinde değildir adından da anlaşılacağı üzere. Geç boşalmayı sağlarlar.

Geciktirici Sprey kullanımdan istenilen verimi almak istiyorsanız mutlaka dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Öncelikle tercih ettiğiniz ürün orijinal olmalıdır. piyasada menşei belli olmayan bir çok sahte ürün var. Bu ürünler ticari tuzak niteliğindedir. Sizi kullanmalarına izin vermeyin. Bir diğer üzerinde durulması gereken konu ise spreyin kullanım şeklidir. Gelen şikayetlerin temelinde bilinçsiz ve hatalı kullanım yatmaktadır. Ürünü kullanırken sıkça yapılan hatalar etkili olan bölgeye spreyin uygulanmayışı ve penis ağzından organın içine sıvı madde kaçışıdır. Maddenin penisin içine nüfus etmesi zararlı olmasada can yakıcıdır. İlişki öncesi böyle bir durumla karşı karşıya kalmak istemezsiniz herhalde...

Sağlığınız İçin Orijinal Ürünler!

Geciktirici Spreylerin kullanımı sünnetlik diye tabir edilen penisin baş bölgesine yapılan local uygulamayla gerçekleştirilir. Çoğu kişi yanlış uygulamalar neticesinde geçiktirici spreylerden istedikleri verimi elde edemediklerini ifade etmektedirler. Yanlış kullanıma ek olarak sahte ürünlerin kullanılmasıda doğal olarak istenilen performansın elde edilememesi ile sonuçlanmaktadır.

Malesef ki çoğu kullanıcı geçiktirici spreyleri penisin dip kısmına uygulamaktadır. Tabiki dip kısıma uygulana bir geciktirici sprey boşalmayı geciktirmez. Zevki sağlayan sinirlerin %90 penisin baş bölgesinde yer almaktadır. Geciktirici spreyler sahte olmadığı ve ilgili bölüme uygulandığı taktirde erken boşalmayı engeller. Geciktiricinin kullanımı dozu ve miktarı kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Yüksek seviyelerdeki erken boşalma problemi için önerilen ölçü iki parfüm sıkımı olarak tabir edilir. Aynı bölgeye hem üstten hem alttan sıkılmalıdır. Problem orta ya da düşük seviyede ise baş bölümüne üst bölgeden tek sıkım yeterli olacaktır.

01 Haz 2018 00:00

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.