WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kamagra Ne İşe Yarar

Kamagra Ne İşe Yarar, Kamagra Jel Nedir?

Kamagra jel, erkeklerde erektil başarısızlık sorunları için ünlü ve etkili bir tedavi yöntemidir. Bazı erkeklerin tüketmekte zorlandıkları hapları yutması zor değildir. Kamagra jel, bir kaşıkla kolayca çıkarılabilen ve çok kolay yutulabilen poşet şeklinde gelir. Bu ED ilacı, önde gelen bir Hint şirketi olan Ajanta Pharmaceuticals tarafından üretilmektedir. Bu jel çok çeşitli aromalarda ve güçlü yönlerde mevcuttur. Tatlardan bazıları çikolata, nane, mango, ananas, muz ve çok daha fazlasını içerir.

Kamagra Oral Jel (Sildenafil Sitrat 100mg) Aksiyon modu

Jel tüketildiğinde vücut tarafından hızla emilir. Böylece bu jel tablet formundan daha hızlı tepki verir. Eylemini sadece 20 dakika içinde tasvir etmeye başlar. İlaç etkisini dört ila altı saate kadar gösterir. Kamagra ilacının jel formunda bulunan en aktif bileşen Sildenafil Citrate’dir. Bu madde, PDE- 5 vazodilatör bileşiklerinin sınıfına aittir . İlaç, kan damarlarının penise doğru genişlemesi yoluyla çalışır. Sonuç olarak, daha uzun süre daha sert penis ereksiyonları sağlamak için daha hızlı ve daha güçlü kan akışını kolaylaştırır. Kamagra oral jel 100 mg cinsel bir uyarıcı olmadığından ve dolayısıyla ereksiyon geliştirmek için erkeğin cinsel olarak uyarılması gerekir.

Nasıl alınır?

ED tabletleri yutmayı sevmeyen tüm insanlar için Kamagra jel en iyi alternatiftir. Cinsel aktivitede bulunmadan bir saat önce poşetin içeriğini ağzınıza boşaltın. Reaksiyon süresi, dozajın verilmesinden sonra 10 dakika ila bir saat arasında olabilir. Viagra alternatifi, bir saat sonra tüm gücüyle çalışmaya başlar ve cinsel uyarılma olduğunda zirveye ulaşır. İlacın etkisi 5 saat kadar sürer ve daha sonra giderek azalmaya başlar.

Kamagra 100 mg oral jelin yan etkileri

Çok istenen etkinin yanı sıra, bu ED ilacı, istenmeyen etkilerin bazılarına da neden olabilir. Bu yan etkilerin ortaya çıkması çok yaygın olmasa da ve çoğu durumda bir süre ortaya çıkar ve kaybolur. Bununla birlikte, beklenenden daha uzun süre azalırsa, hastanın acil tıbbi yardıma ihtiyacı vardır.

Kamagra Gold 100 tüketen bazı kişilerde bildirilen yaygın yan etkilerden bazıları şunlardır:

dispepsi
Baş ağrısı
Görsel Rahatsızlık
Kızarma
Uykusuzluk hastalığı
Burun tıkanıklığı
İşitme kaybı
kas ağrıları
İshal
epistaksis
rinit

İktidarsızlık tedavisine başlamadan önce, yan etkileri azaltmanın bazı yolları hakkında daima sağlık uzmanınızla görüşün.

Dikkate Alınması Gereken Önlemler

Kamagra 100 mg jel aslında aç karnına veya hafif bir yemekle tüketilebilir.
ED ilacı kesinlikle doktor tavsiyesine göre tüketilmelidir.
Kişi 100 mg oral jeli cinsel ilişkiye girmeden yaklaşık bir saat önce tüketmelidir.
Eylemini tasvir etmeye başladığı süre, bir kişiden diğerine değişir.
Etkisini göstermesi genellikle yaklaşık 30 dakika ila 1 saat sürer.
Bu ilaç, hastaların yalnızca cinsel olarak uyarıldıklarında önemli bir süre ereksiyon olmalarına yardımcı olacaktır.
Tüketilecek ilacın sıklığı 24 saat içinde sadece birdir.

SSS (Sık Sorulan Sorular)

Kamagra jel erkeklerde iktidarsızlığı nasıl tedavi eder?

Bu ilaç, erkeklerde cinsel işlev bozukluğu durumunu tedavi etmek için tasarlanmıştır. Kamagra, tüm kan damarlarını gevşeten ve uyarıldığında kanın penise doğru akmasını kolaylaştıran Sildenafil Sitrat maddesini içerir.

Kamagra 100 mg jel nasıl saklanır?

Kamagra jel poşeti, ışık ve nemden uzakta 25 ila 30 santigrat derece arasında saklanmalıdır.

Kamagra Jeli nasıl tüketmeliyiz?

Cinsel aktiviteye başlamadan bir saat önce poşetin içeriğini yutmanız gerekiyor. İlacın jel versiyonu çok daha hızlı emildiği için yaklaşık 30 dakika içerisinde etkisini göstermeye başlar. Bu özel ED ilacının etkinliğini azaltabileceği ve etkisini engelleyebileceği için alkol ve yağlı yiyecekler içmekten kaçının.

Kamagra oral jeli eczanemizden ucuza satın alın

Şirketimiz, dünya çapındaki müşterilere reçetesiz satılan ilaçlar ve diğer sağlık ürünleri üzerinde en kaliteli ürünleri tedarik etmektedir. Online Eczane mağazamızdan ilaç satın almak, yerel tuğla ve harç eczane dükkanından daha ucuz ve çok uygundur. Tüm ürünleri, sektörde halihazırda bir yer edinmiş olan lider ve son derece güvenilir üreticilerden tedarik ediyoruz. Tedarik ettiğimiz tüm ilaçlar birinci sınıf kalitededir ve her zaman kalite kontrol sertifikalarına sahiptir. Uzun zamandır sağlık sektöründeyiz ve ilgili makamların tüm kural ve düzenlemelerine sıkı sıkıya bağlıyız.

Dünya çapındaki tüketicilerin kaliteli ilaçlar satın almalarını kolaylaştırıyoruz

Kuruluşumuz, ülkedeki en saygın ve tanınan ilaç ve sağlık ürünleri sağlayıcılarından biridir. Tüm müşterilerin referanslarını sürekli olarak izliyoruz ve iyileştirme için en iyi önerileri takip ediyoruz. Dünya çapındaki tüketicilerin kaliteli ilaçları satın almalarını ve yerlerine teslim etmelerini kolaylaştırıyoruz. Halihazırda dünyanın en güvenilir ve önde gelen ilaç tedarikçileriyle ortak olduk. Firmamız sizin ve aile fertlerinizin tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sağlıkla ilgili temel ihtiyaç maddelerini satın almayı ve sipariş vermeyi herkes için kolay hale getirdik. Şirketimiz ayrıca tüm ilaç ve sağlık ürünlerinin satın alınmasında en heyecan verici indirim ve fırsatları sunmaktadır.

Ürünlerimiz %100 orjinal ve kalitelidir

Kamagra Jel ürünlerini eczanemizden temin ettiğiniz tüm ilaçlar %100 orijinal ve en kalitelidir. Bu nedenle, arkanıza yaslanın ve tüm ilaçları her ay ve her ay hedefinize ulaştırırken rahatlayın.

18 Nis 2023 14:25

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.