WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kayganlaştırıcı

Vajinal kuruluk sorunu yaşayan veya cinsel ilişki esnasında vajinaya girişte zorluk yaşayan kişilerin kullanması gereken kayganlaştırıcı ilişkilerinizi daha sağlıklı ve sorunsuz bir duruma getirecektir. Kayganlaştırıcı kullanımını aynı zamanda prezervatif ile gerçekleştirmeniz de hiçbir sakınca bulunmamaktadır.

Bayanların cinsel hayatını olumsuz etkileyen vajinal kuruluk, cinsel ilişkiden zevk alımını da kısıtlamaktadır. Cinsel ilişki esnasında vajinanın nemli ve yeterince kaygan olması gerekmektedir. Aksi halde vajina yeteri nemliliğe sahip değil ise bu durum ilişkiden alınan zevk yerine acı vermeyi sağlayacaktır.

Kadınların sağlıklı bir ilişkinin temelini kurabilmesi için bu gibi cinsel sağlık sorunlarına gereken önlemleri alması gerekmektedir. Vajinal kuruluk sorunu bayanlarda iki farklı şekilde görülmektedir. Günlük hayatta yaşanan vajinal kuruluk ve cinsel ilişkide yaşanan vajinal kuruluğun tedavileri de farklı olmaktadır. vajina yapısı gereği günlük hayatta da nemli bir yapıya sahip olmalıdır. Özellikle cinsel ilişki esnasında daha nemli bir yapıya sahip olması gerekiyor. Vajina kuruluğu yaşayan kişilerin vajinalarında tahriş olabilme olasılığı da oldukça yüksektir.

30 Ağu 2021 16:12

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.