WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kayganlaştırıcı Krem Nasıl Kullanılır ?

Kayganlaştırıcı krem ülkemizde en çok tercih edilen cinsel ürünlerden biridir. Peki, kayganlaştırıcı krem neden bu kadar tercih edilir? Kayganlaştırıcı krem faydaları nelerdir? 

Kayganlaştırıcı Krem Nasıl Kullanılır ?

Özellikle ilk cinsel deneyimini yaşayacak bayanlar bu deneyimde oldukça zorlanırlar ve canları yanar. Gerek heyecandan gerekse stresten vajinal kuruluk olabilir bu durum da cinsel ilişki sırasında bayanın oldukça canını yakar. Kayganlaştırıcı kremler kuruluktan kaynaklanan can yanmasını en aza indirir. Bunun yanında daha kolay bir cinsel ilişki sağlar. Kayganlaştırıcı kremlerin ayrıca ilişki sırasında ilişkiye hız kazandırdığı da kanıtlanmıştır. Buda çiftlerin ilişkiden daha çok zevk almasını sağlar. Ayrıca ters (anal) ilişkilerde de en çok tercih edilen üründür. Ters ilişkiyi kayganlaştırıcı krem kullanmadan gerçekleştirmek oldukça zor ve zararlıdır. Bu anlamda hem sağlıklı, hem daha kolay, hem de daha zevkli bir cinsel ilişki için kayganlaştırıcı kremler tercih edilmektedir. 

Ayrıca kayganlaştırıcı kremlerin pek çok çeşidi bulunmaktadır ve her birisinin kişiye sağladığı faydalar farklıdır. Yukarıda bahsettiğimiz faydalar bütün kayganlaştırıcı kremler için geçerlidir. Ancak bazı kayganlaştırıcıların koku özelliği, geciktirici özelliği gibi ekstra özellikleri de olabilmektedir.

06 Haz 2018 00:00

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.