WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Lifta Tadalafil
Lifta Tadalafil

Lifta Tadalafil 20 mg 4 Tablet Cinsel Gücü Artırıcı Ereksiyonu Güçlendiren İlaçlar

TR-18

Lifta tadalafil 20 mg 4 tablet cinsel ereksiyon ve sertleştirici ürünleri erkeklerin kullanmış olduğu iktidarsızlık giderici besin takviyeleridir.

599,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 6 ay

Lifta Tadalafil 20 Mg 4 Tablet Cinsel Gücü Artırıcı Ereksiyonu Güçlendiren İlaçlar

 

Sertleştirici ve Ereksiyon Sağlayıcı Lifta Tadalafil Hapı!

Lifta tadalafil 20 mg 4 tablet ürünleri sağlıklı erkek bireylere uygulanan 20 mg tadalafil, ayakta ve yatarak ölçülen sistolik ve diastolik kan basıncı açısından anlamlı bir fark oluşturmamıştır. Ayrıca kalp atım hızı üzerinde ortaya çıkan anlamlı bir etki de gözlenmemiştir. Tadalafilin sperm konsantrasyonu, sperm sayısı, hareketi ya da morfolojisi üzerinde klinik olarak belirgin etkisi saptanmamıştır. Ayrıca tadalafil serum testosteron, lüteinizan hormon ya da folikül stimüle edici hormon düzeylerine de etki etmemiştir.

Farmakokinetik Özellikler:

Lifta hapı sertleştirici ürünler 2.5-20 mg doz aralığında, sağlıklı bireylerde tadalafil eğri altındaki alan (EAA) dozla orantılı olarak artmaktadır. Günde bir doz uygulamalarında kararlı durum plazma konsantrasyonlarına 5 gün içinde ulaşılmaktadır ve EAA düzey, tek bir doza göre yaklaşık 1.6 kat daha yüksek belirlenmiştir. Tadalafil büyük oranda karaciğer  metabolizmasıyla, başlıca sitokrom P450 3A4 (CYP3A4) tarafından elimine edilmektedir.

Emilim: Tek doz oral uygulama sonrası 30 dakika - 6 saat içinde en yüksek plazma konsantrasyonuna (Cmax) ulaşılmıştır (ortalama değer 2 saat). $Oral uygulamayı takiben, tadalafil’in mutlak biyoyararlanımı belirlenmemiştir.

Tadalafil’in emilim hızı ve oranı yemeklerden etkilenmemektedir; bu bağlamda tadalafil yemekle birlikte yada aç karnına alınabilir.

 

Dağılım: Oral uygulamanın ardından belirgin ortalama dağılım hacmi yaklaşık 63 litredir; bu düzey tadalafil’in dokulara dağıldığına işaret etmektedir. Terapötik konsantrasyonlarda, plazmadaki tadalafil’in %94’ü proteinlere bağlıdır. Uygulanan dozun %0.0005’inden azı sağlıklı bireylerde spermde belirlenmiştir.

 

Metabolizma: Tadalafil ağırlıklı olarak CYP3A4 tarafından bir katekol metabolitine metabolize edilmektedir. Bu katekol metabolit, metilkatekol ve metilkatekol glukuronid

oluşturmak üzere sırasıyla yoğun metilasyon ve glukuronidasyona uğramaktadır. Dolaşımdaki en önemli metabolit metilkatekol glukuronid konjugatıdır. Metilkatekol konsantrasyonları glukuronid konsantrasyonlarının %10’undan daha düşük düzeydedir. In vitro veriler, metabolitlerin gözlenen metabolit konsantrasyonlarında farmakolojik açıdan etkin olmadıklarını ileri sürmektedir.

Eliminasyon: Sağlıklı bireylerde Lifta Tadalafil 20 mg 4 Tablet ereksiyon sağlayıcı tadalafil ile ilişkili ortalama oral klerens 2.5 L/saat, ortalama yarı-ömür ise 17.5 saattir. Tadalafil yoğunluklu olarak metabolitleri şeklinde, başlıca dışkıda (uygulanan dozun yaklaşık %61’i oranında) ve daha düşük bir düzeyde idrarda (uygulanan dozun yaklaşık %36’sı) itrah edilmektedir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ümit Paker 31 Oca 12:03

Eczaneden De Alıuyordum

eczaneden de alıuyordum ama burası ecza deposu olduğunu söyedi daha uyguna alıyorum ve bana orjinal ürün geldi eros eczanesine teşkkür ediyorum

Benzer Ürünler

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.