WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
MMC
MMC

Max Man 5 V Bitkisel Sertleştirici Hap Cinsel Ereksiyon İktidarsızlık Tedavisi

TR-130

Max man 5 cinsel güç arttırıcı, sertleştirici ve ereksiyon sağlayıcı ürünler iktidarsızlığı gideren doğal gıda takviyeleri!

399,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Max Man 5 V Bitkisel Sertleştirici Hap Cinsel Ereksiyon İktidarsızlık Tedavisi

Sertleştirici ve Ereksiyon Sağlayıcı Max Man 5 Hapı!

Max man 5 sertleştirici ve ereksiyon sağlayıcı ürünler mucizevi bir etki ile erkeklerin cinsel yaşamını etkilemektedir. Sevgili partnerinizle birliktesiniz. Kokulu bahçede özellikle Hintliler tarafından uygulanan bazı cinsel birleşme pozisyonlarını okuyup pratik yapmak istediniz. Sakız ağacının meyvelerini ezip, bal ve zeytinyağı ile iyice karıştırdıktan sonra sabahları yataktan kalkar kalkmaz partnerinize yedirdiniz. Devenin hörgücünde bulunan yağı alıp sevişmeye başlamadan o yağı sürdünüz.

Gece, mum ışığı, biraz kırmızı şarap, romantik müzik vb. her şey olması gerektiği gibi bakışmalar, yakınlaşmalar, öpüşmeler. Arzulu, mutlu ve heyecanlısınız. Fakat her şey düşlediğiniz gibi olmuyor, cinsel hazzın doruğundayken, birden durmak zorunda kalıyorsunuz. Çünkü partneriniz hiç beklemediğiniz bir anda erken boşalıyor ve sevişmeniz tam başlamışken bitiyor ve sen kayboluyorsun sende sevdiğin düşler kalır yalnızca beyninde! Max Man 5 V Ereksiyon Hapı bu Duruma Sonsuza Kadar Son Veriyor!

Bir kurt sürüsü düşleyin. Bu kurt sürüsünde bolca dişi kurt varken bir tek erkek kurt var olsun. Ve bu erkek kurt tüm dişileri dölleme zorunda kalsın. Erkek kurt kısa sürede menisini dişi kurda aktarıp sürünün devamını sağlamak için cinsel ilişkiyi çok kısa tutmak zorundadır. Bu nedenle erken boşalma doğada bir avantajken insanda cinsel hayatında ise bir dezavantajdır.

 

Cinsel arzuları normal olan erkeğin isteğinden önce boşalmasına veya boşalmanın penisin vajinaya girmesinden 3.5 - 4 dakikadan daha kısa bir sürede olmasına Erken Boşalma yani Premature Ejaculation denir. Erken boşalan kişi genellikle "o an geldiğinde kendini tutamadığını" söyler. Bu nedenle erken boşalma gerçekte bir cinsel uyumsuzluktur. Çünkü cinsel ilişkide en önemli şey uyumdur ve çözümü de basittir. Çünkü kime veya neye göre erken boşaldığınız değişecektir. Kadınlar genellikle 10-15 dakikadan önce orgazm olamazlar. Normal ilişki süresi penis vajinada iken 5 dakika ve üstüdür. İdeali ise 5 ila 15 dakika arasıdır.

 

Erkeklerin cinsel sorunları arasında en yaygın olanı erken boşalmadır. 25 yaşın altındaki genç erkeklerin üçte birinde ve 40 yaşın üzerindekilerin % 10 unda görüldüğü sanılmaktadır.

 

 • Kontrolsüz bir şekilde boşalma
 • Cinsel tatminde azalma
 • Suçluluk
 • Utanç duyma
 • Hayal kırıklığı hissi
 • Zamanla meydana gelen cinsel isteksizlik
 • İlk boşalmadan sonra ikinci cinsel birleşme için ısrarcı olma vb.
 • Max man ereksiyon hapı erken boşalmaya kesin çözüm sağlar, size ve partnerinize mutlu sabahlar yaratır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.