WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Penisole Tablet - Alprostadil Tablet

Penisole tablet sağlıklı vücut için faydaları kanıtlanmış sarımsak, arjuna, bramhi, sarpagandha vb. gibi köklü ve kanıtlanmış ayurveda bitkilerinden oluşur.

İlaç kullanımları

Penisole, erektil disfonksiyonu etkili bir şekilde tedavi etmek, libidoyu arttırmak ve cinsel ilişki kalitesini iyileştirmek için penise giden kan akışını arttırmak için yapılmış tamamen doğal bir bitkisel takviyedir. Düzenli kullanımla kullanıcılar, üç ay içinde sarkık olsa bile genital büyümede bir artış bekleyebilirler. Bu bitkisel kapsülün ek faydaları arasında şunlar yer alır: Testosteron artışı, sperm sayısında artış, dayanıklılıkta artış, cinsel ilişki sırasında stres ve kaygı düzeylerinde azalma ve hatta hafif öksürük ve tıkanıklığın giderilmesi.

Doz aşımı

Bu bitkisel takviyenin doz aşımı belirtileri bilinmemektedir. Bunun çok fazla Penisole aldığını düşünüyorsanız uygulayıcınızı bilgilendirin.

Depolama

77 F (25 C) oda sıcaklığında saklayın. 15-30 C (59-86 F) arasında kısa süreli depolamaya izin verilir. Çocuklardan, evcil hayvanlardan, nemden ve güneş ışığından uzak tutun.

Penisole güvenlik bilgileri - Uyarı

Mutlak kontrendikasyon yok. Bu takviyeyi almak için öncelikle sağlık uzmanınıza danışın. Penisole kadınların kullanımına uygun değildir.

Yasal Uyarı

Bu sitede sunulan tüm ürünler herhangi bir hastalığı teşhis etme, tedavi etme, tedavi etme veya önleme amacı taşımaz. Herhangi bir bitkisel takviye almadan önce sağlık uzmanınıza danışmaktan çekinmeyin

Penisole yan etkileri

Penisole'nin reçete edilen dozaja göre alındığında herhangi bir yan etkisi olduğu bilinmemektedir.

Alprostadil Tablet Nedir?

Alprostadil, Erektil Disfonksiyon ( iktidarsızlık ) semptomlarını tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır .

İlaç kullanımları

Bu ilaç, erkek cinsel fonksiyon problemlerini (erektil disfonksiyon) tedavi etmek için kullanılır. Ereksiyonun sağlanması ve sürdürülmesi için kanın penise akmasına yardımcı olarak çalışır. Bu ilaç kadınlarda veya çocuklarda kullanılmaz. Bu ilacın penis implantı olan erkeklerde kullanılması önerilmez.

Doz aşımı

Alprostadil ile yapılan klinik çalışmalarda doz aşımı gözlenmemiştir. Alprostadil'in intrakavernöz doz aşımı meydana gelmesi durumunda, herhangi bir sistemik etki çözülene ve/veya penil detümesans oluşana kadar hasta tıbbi gözetim altında tutulmalıdır. Herhangi bir sistemik semptomun (örneğin hipotansiyon) tedavisi uygun olacaktır.

Güvenlik Bilgisi - Uyarılar

Alprostadil çalışmalarında 18 aya kadar tedavi edilen 1.861 hastanın %4'ünde 4 ila 6 saat süren ereksiyon olarak tanımlanan uzamış ereksiyon meydana geldi. Priapizm (6 saatten uzun süren ereksiyon) görülme sıklığı %0,4 idi. 4 saatten uzun süren ereksiyon durumunda hasta derhal tıbbi yardım almalıdır. Priapizm hemen tedavi edilmezse penis dokusunda hasar ve kalıcı güç kaybı meydana gelebilir.

Uzamış ereksiyon veya priapizm olasılığını en aza indirmek için Alprostadi, etkili en düşük doza yavaşça titre edilmelidir. Ayrıca orak hücreli anemi veya orak hücre taşıyıcılığı, multipl miyelom veya lösemi gibi kendilerini priapizme yatkın hale getiren koşulları olan hastalarda Alprostadil'i kullanmayın.

Sorumluluk reddi beyanı

Bu sayfadaki bilgilerin profesyonel tıbbi tavsiyelerin yerini alması amaçlanmamaktadır. Bu bilgileri doktorunuza danışmadan sorununuzu teşhis etmek veya tedavi etmek için kullanmayın.

Yan etkiler

Aşağıdakiler etiketlemenin başka bir yerinde açıklanmıştır:

Uzamış Ereksiyon ve Priapizm
Penis Fibrozisi

08 Oca 14:20

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.