WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Potioon Damla
Potioon Damla

Potioon Bayan Azdırıcı Damla Uyarıcı Cinsel İstek Arttırıcı

TR-211

Potioon bayan azdırıcı damla ürünleri hanımların cinsel soğukluk problemlerini ortadan kaldırarak doğal yollar ile orgazm olmalarına destek sağlayan ürünlerdir.

375,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 6 ay

Potioon Bayan Azdırıcı Damla Uyarıcı Cinsel İstek Arttırıcı

 

Bayan Azdırıcı ve Bayan Uyarıcı Potioon Damla Ürünleri!

Potioon damla nedir? ve potioon bayan uyarıcı damla ne işe yarar? Sorularını yetkili hekimler yönelterek cevaplandırmaya çalışmaktayız. Potioon bayan azdırıcı damla, cinsel soğukluk yaşayan, partneri ile birlikte olmak istemeyen, orgazm veya ereksiyon sağlayamayan, cinsel isteksizlik ve tedirginlik yaşayan bayan ve erkekler için üretilmiş olan unisex cinsel destek damlalarıdır.

Potioon kadın uyarıcı damla, yedi renk ve yedi meyve tadında olmakla beraber kullanıcıya seçenekler sunmaktadır. Bireyler dilerse direk olarak ağıza damlatabilir veya içeceklerine damlatarak ürünü kullanabilir. Kullanım isteğine göre meyve aromaları ile desteklenen ürün kullanıldıktan kısa bir süre sonra etkisini gösterir ve kullanıcıyı cinsel anlamda uyararak arzu, sex isteği, cinsel ilişkiye hazırlık ve sex’ e odaklanma dürtülerini kullanıcıya aktarmaktadır.

Potioon Damla Kullanımı ve Bayan Azdırıcı Damla Kullanım Şekli!

Potioon damla kullanımı ve potioon bayan azdırıcı damla kullanım şekli olarak oldukça basit ve kolaydır. Ürünü dilerseniz direk olarak ağıza damlatabilir, dilerseniz de süt ürünleri harici her hangi bir içeceğe katabilirsiniz. Tatsız, kokusuz ve renksiz olan ürün kullanım kolaylığı sunmaktadır. Tek seferde 15 damla kullanılmalıdır ve günde bu sayının üzerine çıkılmamalıdır.

Potioon bayan uyarıcı damla kullanımı gerçekleştirilirken dilenirse bayana fark ettirilmeden de kullanılabilmektedir. İçeceklere katıldığında kesinlikle anlaşılmaz ve direk olarak karışır, özel olarak karıştırmanıza veya kaybetmenize gerek kalmaz. Bayan 10 dakika içerisinde cinsel tahrik ve istekle uyarılarak, cinsel birleşmeye hazır hale gelir.

Potioon Etkileri ve Potioon Bayan Uyarıcı Yan Etkileri!

Potioon etkileri ve potioon bayan uyarıcı etkileri hakkında söylenecek en doğru bilgi kullanıldığı andan itibaren birkaç dakika içerisinde etkisini göstermesi ve kullanıcıyı tahrik etmesidir diyebiliriz. Potioon bayan azdırıcı etkileri ile karşı karşıya kalan bir bayan cinsel istek, tutku, sex, karşı cinse ilgi ve cinsel güç istekleri ile uyarılır.

Potioon yan etkileri olarak içeriğinin tamamen doğal ve bitkisel oluşundan ötürü kullanıcıya hiçbir olumsuz etkeni entegre etmemektedir. Potioon bayan uyarıcı yan etkileri ile bu güne kadar karşılaşılmamıştır. % 100 doğal ve bitkiseldir. Bayanların bir numaralı cinsel destek ürünlerindendir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Olcay Demirel 30 Oca 13:50

Her Zaman Kullanıyorum

uzun zamandır kullandığım bir ürün, sık kulanmasamda her zaman bu ürünü alıyorum ve hiç sahte ürün gelmedi her zaman ers eczanesine teşekkür ediyorum

Aliye Memur 25 Oca 10:26

Etkili

bu ğrğnğ arkadaşım bana tavsiye etti ve .ok güzel bir üründe güzr kapalı bir pakette geldi teşekkür ederim

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.