WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Prezervatif güvenli mi?

Çiftlerin cinsel hayatların da kendilerini sağlık açısından ve gebeliği önlemek adına kullandıkları birçok korunma yöntemleri bulunmaktadır. Bunlardan en çok tercih edilenler arasında prezervatifler tercih edilmektedir. Kullanımı pratik ve kolay olmasından dolayı tercih edilen prezervatifler güvenli mi tartışılır. Korunma konusun da en etkin çözüm olarak düşünülen bu ürünün kullanılması esnasın da hamile kalan bayanlar oldukça fazla, Peki bu neden kaynaklanmaktadır. Öncelikle bu ürünlerin kalitesi ve kullanımı doğru olmayan bu ürünler, doğru kullanılmadığı taktirde ve kontrolü sağlanmadığı sürece güvenilir değildir.

Prezervatif güvenli mi?

Erkeklerin penisine uygun ölçüde olmaması cinsel birleşme esnasında penisinden kayması istenmeden vajinaya kaçan spermler gebeliğe neden olur. Ayrıca prezervatifte istenmeyen ve fark edilmeyen deliklerin ve yırtıkların olması da güvenilir olmadığını kanıtlar. Bunun için bilindik ve markalı prezervatifler tercih edilmeli, kullanımdan önce muhakkak yırtık olup olmadığına bakılmalıdır.

Sağlığınız ve güvenirliği açısından güvendiğiniz prezervatifleri tercih etmeli, istenmeyen neticelere yol açacak sorunların önüne geçmek, sağlığınızı riske atmamak adına sizin için en uygun güvenli korunma yöntemlerini seçmekte fayda var.

06 Haz 2018 00:00

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.