WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Prezervatif Nasıl Kullanılır

Cinsel ilişki esnasında istenmeyen hastalıklardan korunmanın en etkili yolu hiç kuşkusuz ki prezervatif kullanımı olmaktadır. Prezervatif kullanımı ile cinsel ilişkilerinizi sorunsuzca yaşayabilecek ve cinsel sağlığınızı koruyabileceksiniz. Erkeklerin bir birçoğu cinsel hayatında prezervatif kullanımını tercih etmemektedir. Bunun sebebi ise prezervatif kullanımı ile yaşanılan ilişkide zevk alımının çok verimli olmaması düşüncesidir.

Bu gibi düşünce ve söylemle tamamen yanlış olduğu gibi kişileri birtakım sorunlar ile de karşı karşıya getirebilmektedir. Sizlerde cinsel hayatınızda istenmeyen gebelik, rahim ağzı kanseri ve AIDS gibi hastalıklarla karşılaşmak istemiyorsanız eğer mutlaka prezervatif kullanmalısınız.

Prezervatif çeşitleri ile ilişkilerinizi daha zevkli hale getirebileceğiniz gibi kafanızın da daha rahat olmasını sağlayacaksınız. Farklı hazların alınmasını sağlayan prezervatif çeşitleri ile belki de hiç tatmadığınız zevklerin alınmasını sağlayabileceksiniz.

Günümüzde oldukça fazla prezervatif markası ve bu markaların farklı farklı çeşitleri bulunmaktadır. Cinsel hayatınızda kullanacağınız prezervatiflerin kullanımı da oldukça önemli olmaktadır. Birçok kişi prezervatif kullanımı ile cinsel sorun yaşamayacağını düşünse de kullanımı esnasında yaptıkları hatadan dolayı ciddi sorunlar ile karşılaşabilmektedir.

Prezervatif kullanımı için öncelikle ambalajında çıkarılma işlemi oldukça önemlidir. Ambalajı açarken kesinlikle kesici alet falan kullanmayınız. Ambalajın dışında bulunan açma şeridinden yırtarak açınız. Daha sonra prezervatifin uç kısmında bulunan hazneyi başparmak ve işaret parmağınızla sıkarak hava boşluğunun bırakılmamasını sağlayınız. Penis başınıza geçirerek prezervatifi penis köküne doğru sürükleyiniz. Prezervatifi taktıktan sonra içinde hava boşluğunun kalmadığından emin olduğunuz.

30 Ağu 2021 16:59

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.