WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Sildenafil Nedir

Sildenafil, penis sertleşme bozukluğunu giderilebilmesi için üretilen bir ilacın marka ismidir. Ereksiyon sağlayıcı olan bu ürün pfizer ilaç firması tarafından üretilmekte ve etkin madde olarak sildenafil sitrat kullanılmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nin gıda ve ilaç dairesi tarafından 1998 yılında onay alan bu ürün, oldukça etkili bir ereksiyon ilacı

Genellikle 40 yaş üzeri erkekler görülen sertleşme sorunu, birçok farklı sebebe bağlı olarak gelişebilmektedir. Psikolojik sebeplerin daha çok neden olduğu bu durum damar sorunları ve kullanılan ilaçların etkileşimleri sonucunda da görülebilmektedir.

Sildenafil kullanımı ile cinsel hayatınızı daha etkin bir şekilde yaşayabilir ve sertleşme sorununuzun ortadan kalkması sağlanır. Cinsel ilişki girecek yeterli sertliğe ulaşamayan ya da ilişkinin sonunu getirecek kadar sert kalamayan penis sorunu için bu gibi ereksiyon sağlayıcı ürünlerin kullanımı muhakkak gerekli olmaktadır.

Cinsel hayatınızın kaliteli olabilmesi için günümüzde bu gibi ereksiyon sağlayıcı sildenafil ürünlerinin kullanımını mutlaka gerçekleştirin. Bu ürünlerden maksimum oranda etki alabilmeniz için prospektüsünde ki kullanım şekline kesinlikle uyunuz. Ayrıca bu ürünün kullanımı yarık tok durumda gerçekleştirin. Alkol ile almamaya kesinlikle dikkat ediniz.

Partnerinizi memnun edebilmek ve cinsel birlikteliğin sonunu getirebilmek için işinizi şansa bırakmaktansa sildenafil kullanımına bırakmanız çok daha mantıklı olacaktır. Uzun süreli etkisi ile ilişkinizi aralıksız bir şekilde yaşayabilme fırsatını tadınız.

30 Ağu 2021 16:20

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.