WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Sperm Artırmanın Yolları

Sperm azlığı nedeniyle çocuk sahibi olamayan çok sayıda çift bulunmaktadır. Çiftler sperm azlığı sorunu nedeniyle sperm arttırmanın yolları arayışına girerek çeşitli yöntemler keşfetmişlerdir. Sperm arttırıcı hap, sperm arttırıcı besin kullanımı ya da tıbbi operasyonlar sperm arttırmak için kullanılan yöntemlerdir.

Erkeğin sperm azlığı sorununu ya da sperm sayısının az olduğunu kendisinin anlaması mümkün değildir. Vücut iç ya da dıştan herhangi bir belirti vermediğinden dolayı kişi kendisi bu sorunu anlayamaz. Birçok erkek belirli bir süre cinsel birliktelik sonrasında çocuk sahibi olamamaktan dolayı kısırlık korkusuyla doktora başvurup test yapıldıktan sonra sperm azlığı sorunu yaşadığını öğrenmiştir. Doktorun yaptığı spermiogram testi sayesinde sperm sayısı ve kalitesi analiz edilerek sperm arttırmanın yolları kişiye aktarılmaktadır. Kişi bu doğrultuda tedavisine başlamaktadır.

Uzmanlar tarafından geliştirilen doğal ve tıbbi >sperm artırmanın yolları mevcuttur. Tıbbi olarak iğne yardımıyla testis kanallarından alınan sperm ya da direk olarak ameliyatla testisten alınan sperm ile doğal olarak sperm sayısını arttırıcı besin ve cinsel sağlık ürünleri kullanarak sperm arttırma işlemi yapılabilmektedir. Belirtilen sperm artırmanın yolları doktor yapılan spermiogram testi sonucunda analiz edilen verilere yapılmalıdır.

30 Ağu 2021 15:47

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.