WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Sperm Arttıran Macun

Çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin önüne engel olarak çıkan sorunlardan biri sperm azlığıdır. Sperm azlığı ya da yokluğu bir hastalık değildir. Erkeğin yaşadığı bu sperm azlığı sorunu tedavisi sperm arttırıcı macun ya da ilaçlar gibi bitkisel takviyelerle ya da doktor tarafından yapılan tıbbi müdahaleler yardımıyla halledilebilecek bir durumdur. Sperm azlığı vücutta herhangi bir şekilde dışarıdan ya da içeriden tepki göstermediği için kişinin kendisinin tespit etmesi mümkün değildir. Birçok erkek iktidarsızlık şüphesi ile doktora gittiğinde sperm azlığı sorunu yaşadığını öğrenebilmektedir.

Sperm azlığı, hareketsizliği gibi sorunlar, hücrelerin kümelenmesi, aşırı alkol ve sigara tüketimi gibi nedenlerden ortaya çıkabilmektedir. Doktorların birçoğu sigara ve alkol tüketiminin azaltılması ya da tamamen bırakılması şeklinde ilk olarak bir uyarı yapmaktadır. Bunun haricinde tıbbi müdahale ile sperm takviyesi yapabilmekte ya da sperm arttıran macun, meyve, sebze tüketilmesi önerisinde bulunmaktadır. Sperm azlığı tedavisi ya da çözümü kolay olay bir sorundur.

Sperm azlığı sayısı spermiogram adlı test ile ölçülerek, derecesi belirlenmekte ve ona göre tedavi süreci işlemektedir. Eğer çok ileri bir seviyede değil ise bitkisel içeriği olan sperm arttıran macun, meyve ya da sebze gibi yiyeceklerle sorun çözülebilmektedir.  Sperm arttırıcı etkisi yüksek olan macunlar içerisindeki özel hazırlanmış karışımlar sayesinde vücuttaki spermlerin doğal yollardan çoğalmasını sağlamaktadır. En etkili yöntemlerden biri budur. Fakat bu şekilde çözülmüyorsa tıbbi olarak müdahale edilmektedir. Dikkat edilmesi gereken en önemli olan nokta böyle bir sorun olduğu kanısına vardığınızda ya da şüphelendiğinizde ilk iş doktora başvurmaktır.

30 Ağu 2021 15:48

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.