WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Sperm Arttırıcı İlaçlar

Sperm sayısı az olan erkeklerin sperm sayısını ve kalitesini arttırması için geliştirilen sperm arttırıcı ilaçlar düzenli kullanımlarda yeterli fayda sağlamakta ve gelişme göstermektedirler. Sperm azlığı çiftlerin çocuk sahibi olmasına engel bir durumdur. Fakat tedavisi tıbben ve bitkisel olarak yapılabilmektedir.

Sperm azlığı sorunu yaşayan erkekler bu büyütmekte ve kendilerine büyük bir sorun haline getirmektedirler. Hâlbuki tedavi yöntemleri çok basit olan bir durumdur.

Sperm sayısının azlığı erkeğin vücudunda içten ya da dıştan herhangi bir tepki göstermediğinden, durum çiftlerin çocuk sahibi olamayıp kısırlık korkusu nedeniyle doktora başvurmaları sonucu ortaya çıkmaktadır. Sperm sayısının azlığı spermiogram adı verilen sperm sayısı, kalitesi ve hareketini analiz eden test sayesinde belirlenmektedir. Yapılan testin sonucu doğrultusunda doktor belirli bir tedavi programı hazırlamaktadır. Tıbbi olarak tedavi olmak istemeyen erkekler için sperm sayısı ve kalitesini arttırıcı yiyeceklerle düzenli bir program yapılması önerilmekte ya da sperm arttırıcı ilaçlar kullanılması tavsiye edilmektedir. Sperm arttırıcı ilaçlar sadece sperm azlığı sorunu yaşayan erkekler için değil, sperm kalitesi düşük olan erkeklerin de kullanabileceği bir üründür.

30 Ağu 2021 15:49

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.