WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Stag 18000

Stag 18000, erken boşalmayı önleyici geciktirici spreydir. Cinsel ilişkilerinizde partnerinizi tatmin etmekte zorlanıyorsanız ve bunun nedeni olarak da cinsel ilişkinin sonunu erken boşalmadan dolayı getiremediğiniz için kaynaklanıyor ise geciktirici ürün kullanmanız gerekmektedir.

Stag 18000 mükemmel bir geciktirici ürün olup ilişkinizi daha uzun süreli yaşamanızı sağlamaktadır. orgazm süreniz yaklaşık olarak 2-3 kat daha uzayacak ve bu süreç içinde partnerinizin arzularını rahatça karşılayabileceksiniz.

Günümüzde erkeklerin cinsel hayatlarında en çok sorun ettikleri konulardan biri de erken boşalma problemidir. Bunun için birçok alternatif deneyen kişilerde bulunmaktadır. Kimisi etkili sonuçlar alabilmekte kimisi ise hala aynı sorun yüzünden ilişkilerine ara vermek durumunda kalmıştır. Artık stag 18000 ile cinsel ilişkilerinize ara vermekten kurtulacak ve mükemmel bir cinsel birliktelik yaşayacaksınız.

Stag 18000 cinsel ilişkiye girilmeden önce penisin uç kısmına ve kök kısmına sıkılmalıdır. Böylelikle cinsel organınızda bulunan sinirlerin uyuşması sağlanarak daha uzun süreli ilişki yaşamanız gerçekleşecektir.

30 Ağu 2021 16:29

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.