WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Tadarise ve Valif Sertleştirme İlaçları

Valif, erkeklerde erektil disfonksiyon veya iktidarsızlık semptomlarını tedavi eden ve kadınlarda libidoyu artıran aktif madde vardenafil içeren Levitra'nın yerini alan bir ilaçtır .

Ürün Açıklaması

Valif tablet 20 mg, penisin erektil dokusuna etki ederek kan akışını artırarak ereksiyona neden olan vardenafil içerir. Cinsel uyarılma sırasında penisin erektil dokusunda guanilat siklaz enzimini aktive eden nitrik oksit salınır. Bu enzim, penisteki kan damarlarını gevşeten ve kanın süngerimsi erektil dokuları doldurarak ereksiyona neden olmasını sağlayan siklik guanozin monofosfat (cGMP) adı verilen bir kimyasalın düzeylerini artırır. Fosfodiesteraz tip 5 (PDE5) adı verilen başka bir enzim, cGMP'yi parçalayarak penise kan akışını engeller ve bu da ereksiyon kaybına neden olur. Valif tabletleri 20 mg, ereksiyonun sağlanması ve sürdürülmesi için cGMP mekanizmasının aktive edilmesine yönelik doğal cinsel uyarılma sürecinin etkinleştirilmesine izin vererek erektil disfonksiyonu çözen PDE5'in etkisini inhibe eder.

Güvenlik Bilgisi

Aşağıdaki durumlarda Valif tablet 20 mg'ı kullanmamalısınız:

Vardenafile veya Valif tablet 20mg'deki herhangi bir bileşene alerjiniz varsa
Kan basıncında ciddi bir düşüşe yol açabileceğinden anjina için nitrogliserin gibi herhangi bir nitrat ilacı alıyorsanız
karaciğer veya böbrek hastalığınız varsa

Kardiyovasküler veya kalp sorunları nedeniyle cinsel ilişkinin önerilmediği bir durumunuz varsa veya son 6 ay içinde kalp krizi veya felç geçirdiyseniz
anormal derecede yüksek veya düşük kan basıncına sahip olmak

Görme kaybına neden olan arteritik olmayan anterior iskemik optik nöropati (NAION) gibi bir göz hastalığınız varsa veya retinitis pigmentozanız varsa

Ülser tedavisi için simetidin, eritromisin ve rifampisin gibi antibiyotikler, verapamil veya diltiazem (yüksek tansiyon için), ritonavir veya indinavir (HIV için), itrakonazol veya Valif ile etkileşime girebilecek veya yan etki riskinizi artırabilecek ilaçlar alıyorsanız Ketakonazol (mantar enfeksiyonları için) İyi huylu prostat hiperplazisi için terazosin veya doksazosin gibi alfa blokerler

Valif nasıl alınmalıdır?

Cinsel aktiviteden yaklaşık 25-60 dakika önce, yemekle birlikte veya yemeksiz, 20 mg Valif tableti bir bardak su ile almalısınız. Valif tablet 20mg'ın etkisi, tabletinizi aldıktan sonra 4-5 saat kadar sürebilir. Günde birden fazla tablet almamalı ve yalnızca seks yapmayı planlıyorsanız almalısınız.

Valif'in kaçırılan dozu

Seks yapmayı planladığınızda yalnızca 20 mg Valif tablet almalısınız; düzenli bir ilaç olarak tasarlanmamıştır.

Valif nasıl saklanmalı?

20mg Valif tabletlerinizi kullanılıncaya kadar kabarcıklı ambalajında ​​saklamalı ve serin, kuru, sıcaklığın 30°C'nin altında olduğu bir yerde saklamalısınız.

Yan etkiler

20 mg Valif tablet alırken en sık bildirilen yan etkiler arasında baş ağrısı, baş dönmesi veya sersemlik, kızarma, burun tıkanıklığı, hazımsızlık (mide yanması), mide bulantısı yer alır. Daha az görülen yan etkiler arasında görme bozukluğu, gözlerde sulanmaya neden olan artan gözyaşı oluşumu, kan basıncında değişiklikler (hipo ve hipertansiyon), uykululuk, dispne (nefes darlığı), ağrı (sırt eklemlerinde, karın bölgesinde) yer alır.

Tadarise Sertleştirme İlacı Nedir?

Tadalafil, fosfodiesteraz tip 5 inhibitörüdür ve Sildenafil Sitrat gibi diğer fosfodiesteraz tip 5 inhibitörlerine benzer etkilere sahiptir.

İlaç kullanımları

Tadarise 20 erektil disfonksiyon tedavisinde kullanılır. Erektil disfonksiyon, cinsel aktivite sırasında ereksiyonun sürdürülememesi ve iktidarsızlığa yol açması ile karakterizedir.

Doz aşımı

Doz aşımı meydana gelmemelidir. Şiddetli bir reaksiyon meydana gelirse derhal acil yardım alın. İlacı mutlaka doktorunuza danışarak alınız.

Depolamak

Bu tıbbi ürün herhangi bir özel saklama koşulu gerektirmez.

Tadarise güvenlik bilgileri - Uyarılar

İlacın bileşenlerinden herhangi birine karşı alerjik reaksiyonunuz varsa ilacı almaktan kaçının.

Sadece size reçete edilmişse alınmalıdır.

Çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayın.

Sorumluluk reddi beyanı

Burada sayfa içeriğinin sadece bilgilendirme amaçlı olduğunu belirtmiştik. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa aile hekiminize ve acil servis danışmanınıza danışabilirsiniz.

Tadarise yan etkileri

Tadarise kullanımıyla görülen yaygın yan etkiler sırt ağrısı, hazımsızlık, kas ağrısı, miyalji, üst solunum yolu enfeksiyonu vb.'dir.

08 Oca 14:44

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.