WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Tadora Tablet

Tadora, erektil yetmezliğin önlenmesi için tasarlanmış nispeten yeni bir ilaçtır. Etki mekanizması aynı olmasa da, mevcut tıbbi uygulamada kullanılan diğer ilaçların çoğuyla aynı aktif maddeyi (Tadalafil) içerir. İlacın aynı zamanda ana avantajı olan temel fark, uzun yarılanma ömrüdür. Genellikle "hafta sonu hapı" olarak adlandırılır çünkü 36-48 saat boyunca etki göstererek normal bir ilişki için uygun koşullar yaratabilir. Çeşitli iktidarsızlık türlerinden muzdarip erkeklere, özellikle de uzun süreli terapötik etki gerektirenlere önerilebilir.

Tadora Tablet Ürün Açıklaması

Tadora, 18 yaşın üzerindeki erkeklerde hatalı erektil fonksiyonun tüm klinik formlarının tedavisinde kullanım alanı bulan güçlü bir jeneriktir. Oldukça etkili formülü, dünya çapında ED tedavilerinde uygulanan güvenilir ve zamanla kanıtlanmış içerik olan Tadalafil'e dayanmaktadır. Tadora, erkeğin ereksiyonunun tekrar güçlü hale gelmesine yardımcı olur ve böylece ilgili fizyolojik ve psikolojik tatminsizliği giderir.

Tadora, cinsel işlevi sürdürememe sorunu yaşayan erkeklerde endikedir. Tadora hapı, kasların gerginliğini azaltarak penis dokusundaki kan akışını uyarır. Yeterli ve uzun süreli bir ereksiyon, uygun bir cinsel uyaranın mevcut olması koşuluyla sağlanabilir.

Biyokimyasal düzeyde Tadalafil, fosfodiesteraz tip-5'in bir inhibitörü olarak çalışır. Bu ilaç, iyi huylu prostat hiperplazisinin klinik belirti ve semptomlarını hafifletmedeki etkinliği nedeniyle FDA tarafından işaretlenmiştir.

Alım talimatları

Standart bir Tadora dozu günlük 10 mg ila 20 mg arasında değişir. Hapı bir bardak karbondioksit içermeyen su ile ağızdan alın. Tadora, planlanmış cinsel aktivitenizden en fazla 2 saat önce ihtiyaç duyuldukça yutulur. Bu gecikmenin ardından ereksiyon dokularınız uyarıcı faktörlere yanıt vermeye başlayacak ve 36 saate kadar güçlenmiş halde kalacaktır.

Yukarıdakiler ED tedavisinde ileri gitmiş veya daha önce ereksiyon artırıcı ilaçlar kullanmış hastalar için geçerlidir. Doktorunuz sizin durumunuz için hangi başlangıç ​​dozunun uygun olduğuna karar verecektir; normalde tedaviye başlayan hastalar için önerilen başlangıç ​​dozu 5 mg Tadora'dan başlar. Bu miktarın etkili olduğu kanıtlanırsa dozda başka ayarlama yapılmadan aynı kalabilir.

Güvenlik Bilgisi - Genel uyarılar aşağıdaki gibidir:

Tadora, ilacın herhangi bir bileşenine aşırı duyarlılığı veya alerjisi olan kişilerde kontrendikedir.
Hastanın klinik anjina belirtileri göstermesi veya herhangi bir nitrat ilacı reçetesini takip etmesi durumunda ilaç tedavisine başlanmamalıdır.
İlacı kadınlara, çocuklara ve 18 yaşından küçük ergenlere vermenize izin verilmez. Bu popülasyonlardaki ilacın farmakolojik özellikleri henüz belirlenmemiştir.
Tadalafil, ciddi karaciğer ve böbrek sorunları gibi belirli arka plan sorunlarıyla birlikte alırken çok dikkatli olmanızı gerektirir.

Greyfurt yemekten veya suyunu içmekten kaçının. Bu, kan dolaşımınızdaki Tadora konsantrasyonunun artmasına neden olabilir. Yan etki riskini azaltmak için minimum miktarda alkol alın veya tamamen kaçının. Tehlikeli ilaç-ilaç etkileşimleri konusunda doktorunuza danışın.

Yan etkiler

Tadora'nın doğru kullanımı tehlikeli advers reaksiyonlarla ilişkili değildir. Aynı zamanda hastalar doz aşımı durumunda oldukça acı verici ve hoş olmayan etkiler yaşama eğilimindedir. Günlük 1 hap sınırını aştığınızı fark ederseniz hemen ambulans çağırmalısınız. Olağan doz aşımı belirtileri arasında göğüs ağrısı, mide bulantısı, kusma, belirgin ve rahatsız edici kalp atış hızı, bayılma, görmede değişiklikler vb. yer alır. Yukarıdakilerden herhangi birinin olması durumunda derhal tıbbi yardım isteyin.

Oldukça nadir olarak Tadora kullanan hastalarda burun tıkanıklığı, baş ağrısı, mide yanması ve ateş basması görülebilir. Bu etkiler genellikle uzun süreli değildir. Daha da nadir görülen yan etkiler arasında gözlerde ağrı, göz kapaklarında ödem, konjonktival bölgede kan akışı ve dengesizlik sayılabilir.

08 Oca 14:25

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.