WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Top Avana Tablet

Top Avana'nın ana etkisi, cinsel açıdan üretken bir penis ereksiyonunun sürdürülmesinde yatmaktadır. Erkeklerde ekstra faydası, cinsel birleşmenin önemli ölçüde artması ve boşalmanın ertelenmesidir. İlacın bileşeni Avanafil, ED hastasının ereksiyona girmesini önleyen vücut kimyasalını engelliyor. Avanafil enzimatik olarak dolaşımı artırır ve korpus kavernozumun kanla pompalanmasını sağlar.

Top Avana Tablet Ürün Açıklaması

Top Avana, erkek penis ereksiyonlarının güçlü bir güçlendiricisidir. İlaç etkisi, hastanın boşalma öncesi dayanıklılığını ve sürtünme sayısını önemli ölçüde artırmasına olanak tanır. Erkekler, Top Avana'da kalırken gelişmiş bir kontrol hissinin tadını çıkarır ve tam cinsel tatmin için yeteneklerini canlandırır. Top Avana daha hızlı bir fizyolojik tepki sunar ve yutulduktan yaklaşık 15 dakika sonra harekete geçer.

Avanafil, penisinizin korpus kavernozumunun yeterli miktarda kan almasını engelleyen ereksiyon engelleyici bir enzim olan fosfodiesteraz tip-5'i seçici olarak caydırarak işlevini yerine getirir. Top Avana böyle bir enzimatik inhibisyon sağladığından, erkek hastalar çok daha uzun süreli ve gelişmiş penis ereksiyonlarının keyfini çıkarma fırsatına sahip olurlar.

Dapoksetinin etkisi, serotonin aracısının inhibisyonunda yatmaktadır, bu da hem post- hem de presinaptik reseptörlerde serotoninin güçlendirilmiş etkisine yol açmaktadır. Sonuç olarak, CNS'ye bağlı dik kalma sürecinin kontrolü daha kolay hale gelir ve bu da erken boşalmada önemli bir azalmaya yol açar.

Yönetim talimatları

Tıbbi danışmanınıza danışmadan tedaviye başlamaktan veya Top Avana'yı ara sıra kullanmaktan kaçının.

Normal doz programı, ilişkiden yaklaşık yarım saat önce alınan bir Top Avana hapına dayanmaktadır. İlaç, oruç tutmanızı veya yemekten sonra almanızı gerektirmediğinden, diyet rejiminden bağımsız olarak kişisel ihtiyaçlarınızı takip edebilirsiniz.

İlacın etkisi 30 dakikaya kadar zirveye ulaşır. Hapların ereksiyon sonucu ve cinsel performansı hastadan hastaya değişiklik gösterir ve bazen ilk kullanımda belli olmaz.

Top Avana, Avanafil 50 mg ve Dapoxetine 30 mg'dan oluşur. Bu miktarlar ilacın maksimum tek seferlik dozunu belirtir.

Güvenlik Bilgisi

Uyarı ve önlemlerin listesi aşağıdaki gibidir:

Top Avana'nın kullanımına yalnızca yetişkin erkeklerin (18 yaş ve üzeri) izin verilmektedir.
Tedaviye başlamadan önce organizmanızda herhangi bir alerji olup olmadığını kontrol ettirmelisiniz.
Top Avana ile karıştırıldığında baş ağrısına, baş dönmesine, kalp atışının hızlanmasına ve kan basıncının düşmesine neden olabileceğinden aşırı alkol tüketmeyin.
Greyfurtları hem taze hem de meyve suyu şeklinde diyetinizden çıkarın çünkü bu meyve etkileşime girebilir ve Top Avana'nın etkisini kontrolsüz bir şekilde artırabilir.
Bu ilacı başka herhangi bir ED ilacıyla birleştirmekten kaçının.
Karaciğer fonksiyon bozukluğu olan hastalar Top Avana'yı almamalıdır.
Top Avana'nın kalp hastalarında ve sürekli kalp pili taşıyıcılarında kullanılması yasaktır;
Doktorunuzun tüm reçetesiz ve reçetesiz ilaçlarınızı ve bitkisel maddelerinizi bildiğinden emin olun.

Top Avana hiçbir şekilde enfeksiyonlara ve frengi ve AIDS (HIV) gibi cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı ekstra koruma sağlamaz. Mantar, bakteri ve virüs hastalıklarına karşı yeterli korumayı sağlamak için daima prezervatif kullanın.

Yan etkiler

Top Avana'ya olası yan reaksiyonların aralığı aşağıda listelenmiştir:

Alerjik tepkinin canlı belirtileri (kaşıntı hissi, kızarıklık, nefes almada zorluk, göğüste sıkışma, yüzde şişme);
Bulanık veya değişen görüş;
Kulaklarda çınlama hissi veya ani sağırlık;
Göğüste ağrılı hisler, belirgin kalp atışları;
Baş dönmesi.

Yukarıdaki belirtilerden bir veya birkaçını yaşıyorsanız veya ereksiyonunuz 4 saatten fazla sürüyor ve ağrılı bir şekilde sertleşiyorsa, daha fazla beklemeden doktorunuza başvurun.

08 Oca 09:59

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.