WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Vegah Extra Jaguar
Vegah Extra Jaguar

Vegah Extra Jaguar 120 mg Ereksiyon Hapı

5059

Daha güçlü, daha tatmin eden bir cinsel deneyim yaşamasına olanak tanır.

375,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Vegah Extra Jaguar 120 mg Ereksiyon Hapı  

Vegah e xtra jaguar uzun ve köklü araştırmalar neticesinde etkisi kanıtlanan bitkilerden oluşan bir formüle sahiptir. Bu formül, bir erkeğin yaşayacağı ereksiyon sorununu ortadan kaldırmaya ve daha güçlü, daha tatmin eden bir cinsel deneyim yaşamasına olanak tanır. Tamamen afrodizyak etkili bir üründür ve içeriğinde insan sağlığına zarar verme ihtimali bulunan kimyasal maddeler yer almaz.

Tamamen özel ve sağlıklı yapısı ile psikolojik nedenlerden ötürü ya da diğer nedenlerden ötürü yaşanan cinsel işlev bozukluğu problemlerini giderir. Günümüz yaşam koşulları, hızlı bir akışa sahip olan gündelik hayat, stresli iş hayatı gibi birçok sebep erkeklerde ereksiyon olamama durumuna neden olur. Bunun yanı sıra erken boşalma ve iktidarsızlık gibi cinsel problemlerde meydana gelir.

Vegah extra jaguar 120 mg tüm bu sorunlara karşın erkeklere destek olması adına üretilmiştir. Tüm gün, ne kadar stresli ve yoğun bir süreçten geçmiş olsanız da, Vegah Extra hapı sayesinde elde edeceğiniz etki sayesinde cinsel birleşme esnasında performansınızdan bir şey kaybetmez, aksine çok daha iyi bir performans sergilersiniz.

Vegah Extra Jaguar İle Artık Hiç Olmadığınız Kadar Güçlü Olabilirsiniz

Bir erkek için cinsel yaşamında güçlü olması, partnerine karşı mahçup olmadan hem kendisi için, hem de partneri için tatmin edici bir performans sergilemesi çok önemlidir. Aksi halde psikolojik sorunlar dahi oluşabilir ve zaman içerisinde bu sorunlar ilişkinin bütününe zarar vermeye başlar. Bu nedenle en ufak bir ereksiyon bozukluğu anında mutlaka destek alınması çok önemlidir. Vegah extra hap sahip olduğu afrodizyak tabanlı içeriği ile bu tür durumları en başından önler, en ufak sorunda dahi sizlere destek olur.

Vegah Extra Jaguar 120 Mg Hapı Kullanım Bilgileri

Ereksiyon sağlayıcı vegah extra hap cinsel birleşme yaşamadan 30 dakika kadar önce alınması önerilen bir üründür. Bol ılık su ile cinsel birleşmeden önce alacağınız bir tablet, size gerekli olan desteği sunacaktır. Yemek yenilmiş ise 1 saat süre geçmelidir ya da üzerine yemek yenilmemelidir.

 Yani, vegah e xtra jaguar yemeklerden bir saat önce ve/veya bir saat sonra alınması önerilen bir üründür. Tamamen bitkisel bir üründür ve aşırı seviyede alkol tüketilmemesi halinde alkol ile alınması da mümkündür. Bu birçok ereksiyon sağlayıcı hapa göre çok özel bir artı özelliktir. Tabii, dediğimiz gibi aşırı derecede alkol tüketilmemek koşulu ile alkol ile alınması önerilir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.