WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Zydena Tablet Nedir

Zydena, çağdaş ürolojide yaygın olarak kullanılan PDE5 inhibitörlerinin bir başka temsilcisidir. Erektil disfonksiyonun tedavisi ve önlenmesi için yaygın olarak kullanılır. Haplar, penisin kanla doldurulmasından sorumlu olan fosfodiesteraz-5'in ters inhibitörü olan udenafil içerir. Bu aktif bileşen, yakın zamanda tanıtılan bir dizi avantaja sahiptir; bunların en önemlileri, daha hızlı emilim (30-60 dakika) ve artan yarı ömürdür (10 ila 12 saatten başlayarak, 24 saatlik bir aktivite periyoduna yol açar). İlaç sadece semptomatik değil aynı zamanda uzun süreli tedavi için de reçete edilebilir.

Ürün Açıklaması

Zydena, genellikle çeşitli iktidarsızlık türlerinin semptomatik tedavisini hedefleyen gelişmiş bir terapötik ajandır. İlaç, erektil fonksiyonun normal başlangıcından ve gerçekleştirilmesinden sorumlu bir grup bileşikle (PDE 5 enzimleri) etkileşime girer. İlacın genel tolere edilebilirliği, uzun süreli güvenliği ve etki özgüllüğü, hem etkili çözümler hem de düşük riskli ilaçlar gerektiren çeşitli gruplarda kullanımını haklı çıkaracak kadar yüksektir.

Nasıl alınır

Tedavinin erken evreleri için uygun olan doz, öğünlerden bağımsız olarak nadiren 100 mg'ı aşar. Dozaj rejimi profesyonel bir doktor tarafından değiştirilebilir.
Terapötik rejim programında tüm değişiklikler yasaktır. Dozu kendi başınıza değiştirmemeli veya beklenenden daha sık almamalısınız. Daima doktorunuzun önerdiği tedavi planına uyun.
İlacı günde bir kereden fazla yutmayın.
Hapı, ana bileşeniyle etkileşime girebilecek terapötik ajanlar veya maddelerle birlikte almaktan kaçının.
Hapı çiğnemeden bir bardak su ile yıkayın.
İlacın alkolle birlikte alınmasından kaçının.
Tabletlerinizi almadan önce verilen kullanma talimatını ve son kullanma tarihini bir kez daha kontrol edin. Son kullanma tarihi geçmiş hapları ALMAYIN.

Güvenlik Bilgisi

Zydena kullanırken nitrogliserin veya nitrik oksit içeren diğer maddelerin alınması kesinlikle yasaktır çünkü kan basıncının hızlı bir şekilde düşmesine ve ölümcül sonuçlara neden olabilir.

İlacın bileşiminde bulunan bileşenlerden herhangi birine karşı alerji, başka bir ilaca geçmek veya tedaviyi bırakmak için yeterli bir nedendir. Herhangi bir alerjik reaksiyondan kaçınmak için, yaşadığınız her türlü reaksiyonu doktorunuza bildirin.

Ameliyat sonrası hastalar, kronik kalp hastalıkları veya bazı karaciğer ve/veya böbrek hastalıkları olan kişiler ilacı çok dikkatli almalıdır. Bu hastalıklardan muzdarip kişilerde tespit edilen herhangi bir olumsuz reaksiyon, kaliteli tıbbi yardım almak için yeterli bir nokta haline gelebilir.

Yan etkiler

Terapinin bir sonucu olarak ortaya çıkabilecek neredeyse tüm olumsuz reaksiyonlar titizlikle incelenmiştir. İlacın ana etken maddesiyle yıllarca süren tedavi, çeşitli hasta kategorilerinde istenmeyen etkilerin ortaya çıkma sıklığının yeterince düşük olduğunu göstermiştir. Tedavi edici maddeyi alırken yaşanabilecek olumsuz belirtilerin büyük bir kısmı uzun sürmez ve doktor müdahalesine gerek kalmadan ortadan kalkması beklenebilir.

Ancak belirtilerden biri beklenenden uzun sürüyorsa, artıyorsa veya tehdit edici görünüyorsa derhal doktorunuza başvurmalısınız.

İlacı alırken ortaya çıkabilecek olumsuz sonuçlar arasında burun ağrısı, orta dereceli cilt reaksiyonları ve kusma yer alır. Daha az görülen etkiler arasında anormal derecede uzun süreli veya ağrılı ereksiyon, mide bulantısı, kısa süreli baş dönmesi, nefes almada zorluk ve boğazda şişme yer alır.

Bu olumsuz etkiler, penis deformiteleri, penis implantları, kronik kalp hastalıkları ve herhangi bir hipertansiyon türü olan hastalarda özel bir dikkatle değerlendirilmelidir.

06 Oca 16:01

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.